Відзнаки до Дня захисника України славетним військовим науковцям Чернігівщини

2019-10-17 11:38

У переддень Покрови Пресвятої Богородиці і Дня українського козацтва у Міському палаці культури День захисника України відзначали співробітники Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки.

Захід розпочався гімном закладу у виконанні прапорщика Державного науково-дослідницького інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Володимира Бендрика. Після цього присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, які поклали своє життя за незалежність України.

Від імені депутатського корпусу обласної ради військових науковців привітав голова обласної ради Ігор Вдовенко. Він відзначив, що більше п’яти років саме на Чернігово-Сіверській землі Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки успішно продовжує свою багаторічну важливу роботу, спрямовану на вдосконалення військової техніки та оснащення Збройних сил, підвищення боєздатності і бойової спроможності нашої армії.

Також, за словами голови обласної ради, представницький орган Чернігівщини вже не один рік поспіль є незмінним місцем проведення науково-технічної конференції «Створення та модернізація озброєння і військової техніки в сучасних умовах».

Ігор Вдовенко побажав усім миру, міцного здоров’я, родинного затишку й добробуту, успіхів у почесному військовому служінні в ім’я захисту інтересів і безпеки України, а також нових проєктів, які дозволять суттєво зміцнити обороноздатність нашої держави.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня захисника України Ігор Вдовенко вручив подяки обласної ради начальнику відділу планування штабу військової частини А4444 підполковнику Сергію Гулому, офіцеру морально-психологічного забезпечення капітану Оксані Жирній, командиру автомобільного взводу роти матеріального забезпечення батальйону забезпечення старшому прапорщику Сергію Кінашу.

Вручено було також почесні грамоти й подяки Чернігівської обласної державної адміністрації.

Зі святом привітав своїх підлеглих начальник Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор технічних наук, старший науковий співробітник полковник Володимир Башинський.

Гарного настрою захисникам України своїми виступами додали творчі колективи та солісти Міського палацу культури.

За матеріалами відділу інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13