Анджеліна Джолі, Адель, Бурак Озчівіт, Жан Рено на подіумі New Fashion Zone

2019-10-15 07:15

Грандіозне перетворення українських зірок на голівудських акторів і не тільки на масштабному фіналі міжнародного Конкурсу молодих дизайнерів.

У креативному проєкті Make Art узяли участь телеведучі найпопулярнішого ранкового шоу «Сніданок з 1 + 1» Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс, Людмила Барбір і ведучий кулінарної телепрограми «Їмо за 100» Олексій Душка. А також – відомий співак та шоумен  Дмитро Коляденко. Лише за кілька годин талановиті майстри б’юті і фешн індустрії перетворили зірок на яскраві образи. У проєкті використовували одяг та аксесуари українських брендів, молодих дизайнерів, фіналістів і членів Community NFZ.

Ведуча «Сніданку» Людмила Барбір, учасниця оновленого сезону шоу «Танці з зірками», після роботи стилістки Оксани Шевченко-Дудченко стала ефектною Анджеліною Джолі (прихильники Людмили часто порівнюють її з відомою акторкою). Для Людмили підготували сукню Інги Макогонюк (2018 рік).

«На мій погляд, дуже влучно дібрали образ. І його гарно доповнили рукавички – такі ж самі, як були на Анджеліні Джолі у фільмі. Для повного образу не вистачило тільки перефарбувати волосся, але на такий крок я поки не наважилася», – усміхаючись, прокоментувала Людмила Барбір.

Її колега Неля Шовкопляс показала найзнаменитіший образ Адель. Її стилісткою була Наталія Луста (пальто – бренд Miley, сукня – Ірина Лук’янова). Дівчата залишилися задоволеними своїми образами й почувалися в них комфортно.

А ось Руслан Сенічкін точно зміг би зіграти в турецьких серіалах замість актора Бурака Озчівіта. Недарма у нього є турецьке коріння. Стиліст Кирило Савченко (комбінезон – Оксана Манкевич).

Руслан зазначив: «Чесно кажучи, для мене це черговий виклик, я не очікував, що це може бути наскільки складно та емоційно. Тут усі під таким мікроскопом і біноклем розглядають тебе з одного боку, а з іншого боку я думаю – це фешн індустрія. Бурак – відомий турецький актор, який свого часу приблизно в такому вигляді зіграв у серіалі про Роксолану «Величне Століття».

Звичайно ж, я не модель, але ми постаралися передати образ. Усе добре, тільки вуса сверблять і сміятися хочеться».
Дуже яскравим вийшов образ Олексія Душки. Він перетворився на актора Зака Галіфіанакіса й навіть станцював на сцені. Стилістка образу – Катерина Черняк (футболки – Галина Васеніна). Олексій розкрив себе як комедійний актор. У нього був найвеселіший образ.

Харизматичним Леоном-кілером став Дмитро Коляденко. Як і у фільмі, його супроводжувала дівчинка з фікусом. Відомий співак і шоумен підкорив глядачів своєю акторською грою. Стилісти образу – Рост Дікой і Катерина Черняк (пальто – Мирослава Вітовщик, брюки – Галина Васеніна).

Про Конкурс

17 країн, 698 заявок

Конкурс NFZ – це 5 років роботи, 5 конкурсів, 1678 заявок, 512 учасників, 217 фіналістів. Конкурс є центром розвитку молодих дизайнерів і дає можливість новим учасникам обмінятися досвідом, набути необхідних знань та продемонструвати своє бачення українським і зарубіжним експертам у сфері моди.

Цьогоріч у конкурсі показували свої роботи Україна, Казахстан, Узбекистан, Молдова, Німеччина, Данія, Польща, Китай, Чехія, Грузія тощо. Масштабний захід зібрав 698 дизайнерів із 17 країн.

Фінал Конкурсу – це третій етап змагання, де фіналісти Кастингу Конкурсу (44 учасники) продемонстрували міжнародному журі свої навчальні колекції з шести луків. Журі визначило переможців у кожній із номінацій. Головним переможцем Конкурсу стала Галина Васеніна з колекцією «На грані», номінація Mеn.

Марія Терехова, керуючий партнер проєкту New Fashion Zone, зазначила: «New Fashion Zone Group – це майданчик для розвитку конкурентоспроможності фешн-продукту і креативного підприємництва. Канал 1 + 1 та Дмитро Коляденко вирішили підтримати молодих українських дизайнерів, а також показати, що вони не менш талановиті, ніж західні. Ми вдячні всім за участь».

Більше інформації про захід: https://newfashion.zone/contest-final-19

Наталія ТОЛУБ
Фото надано організаторами

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13