Кондитерські штучки від Bakery_Ok_

2019-10-14 09:53

Добрий день! Цього разу у мене для вас швидкий, смачний, а найголовніше – корисний рецепт.

Цукерки з чорносливу

Складові: чорнослив – 70 г, родзинки – 50 г, горіхи (будь-які, що вам подобаються) – 10 шт., мед – 2 ч. л., кокосова стружка – 5 ст. л.

ПРИГОТУВАННЯ
Добре вимити чорнослив та родзинки, подрібнити блендером. Якщо його немає, то перекрутити м’ясорубкою.

Додати мед і перемішати.Брати по пів столової ложечки суміші, всередину класти горішок та обвалювати у стружці. Це дуже смачно і корисно!

Можна зробити менш корисно, але ще смачніше.

Розтопити чорний шоколад, насадити нашу цукерку з чорносливу (без стружки) на паличку й занурити в шоколад. Викласти на пергамент і почекати, поки застигне!

Все, цукерки з чорносливу готові! Смачного!

Для замовлення моїх чудо-тортиків пишіть в Інстаграм. Чекаю на ваші замовлення!


Фото взято с Інтернету

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42