Наша сила – в єдності! – вважають члени Спілки фахівців з нерухомості України

2019-10-14 09:28

Бути членом Спілки фахівців з нерухомого майна України – відповідально та водночас престижно, розповідає нашим читачам голова Чернігівського регіонального відділення СФНУ, директорка та власниця АН «Приват Ріелт» Інна Різуха.

Це своєрідний знак якості, що засвідчує статус ріелтора. Адже до лав цього професійного об’єднання приймають лише тих, хто має достатній досвід роботи й бездоганну репутацію у сфері надання послуг на ринку нерухомості, зарекомендував себе як надійний професіонал. СФНУ входить до міжнародної організації FIABCI – Федерації фахівців з нерухомості. Це нібито найвища ліга, свідчення суперпрофесіоналізму кожного члена.

Чому в наш час важливо об’єднувати зусилля? Тому що разом легше досягати визначених цілей, зокрема сприяти всебічному розвитку ринку нерухомості, впливати на законодавчу базу, проводити професійне навчання, покращувати рівень надання послуг на ринку нерухомості, підвищувати рівень довіри людей до діяльності ріелторів. Саме такі амбітні завдання на сьогодні та завтра ставить перед собою Спілка фахівців з нерухомого майна України. Для досягнення цих цілей СФНУ проводить аналітичні дослідження, запроваджує новітні інформаційні технології в галузі нерухомості, вносить пропозиції та зауваження до законопроектів, шукає шляхи співпраці з непрямими операторами ринку нерухомості (це фінансові заклади, страхові компанії, компанії-забудовники та компанії, що займаються оціночною діяльністю).

Окремий важливий напрямок - проведення навчальних і освітніх заходів (семінарів, «круглих столів», конференцій, конкурсів і рейтингів), що спрямовані на підвищення кваліфікації членів Спілки в галузі законодавства, інформаційних технологій, земельних питань, оподаткування, менеджменту тощо; реалізація програм професійного навчання та сертифікації учасників ринку нерухомості України; видання спеціалізованої літератури для підвищення професійного рівня операторів ринку нерухомості України.

Чернігівське регіональне відділення СФНУ об’єднує фахівців з багаторічним досвідом і відмінною діловою репутацією. Це люди з активною громадянською й життєвою позицією, які беруть участь у соціальних і волонтерських проектах, допомагають малозахищеним категоріям (зокрема, родинам загиблих воїнів, дітям, позбавленим батьківського піклування, людям, що втратили дах над головою чи опинилися в складних життєвих обставинах). Торік вони долучилися до проведення першого на Чернігівщині бізнес-фесту з нагоди Дня підприємця. Навесні цього року одними з перших в Україні члени СФНУ чернігівки Інна Різуха, Вікторія Гостєва та Людмила Панькова пройшли навчання для ріелторів при Інституті права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України й отримали відповідні сертифікати. Це серйозний крок, що засвідчує їхнє відповідальне ставлення до клієнтів, прагнення бути найкращими, надавати послуги на найвищому рівні.

В найближчих планах регіонального відділення – провести фахову дискусію-обговорення законопроекту «Про ріелторську діяльність», що має на меті перевести її у правове поле, а також організувати Всеукраїнський форум СФНУ в нашому легендарному Чернігові. Голова місцевого осередку СФНУ, директорка та власниця АН «Приват Ріелт» Інна Різуха запрошує до співпраці всіх зацікавлених колег, які мають цікаві ідеї для розвитку цієї організації, проекти й пропозиції з покращення послуг на ринку нерухомості, розбудови соціального підприємництва й громадянського суспільства в Чернігові загалом. «Наша сила – в єдності!» – переконана чернігівська підприємниця та її колеги-однодумці.

Довідково: Поштовхом до створення СФНУ стала нагальна потреба врегулювати принципи та стандарти професійних і ділових відносин на ринку нерухомості за допомогою освіти й сертифікації учасників ринку, підвищення обізнаності та лояльності споживачів послуг.

Установчий з’їзд ВГО «Спілка фахівців з нерухомого майна України» відбувся в липні 2007 року в столиці. Представники 19 регіонів загальним голосуванням затвердили Статут, Структуру й Емблему Спілки. В серпні 2007 р. «Спілка фахівців з нерухомого майна України» зареєстрована Мін­юстом України. За цей час створені регіональні представництва, проведено ряд «круглих столів» на теми: підвищення кваліфікації і сертифікація учасників ринку, поняття і складові якісної ріелторської послуги, необхідність правового регулювання ріелторської діяльності, стан і перспективи ринку нерухомості.

Спілка є засновником і організатором всеукраїнського конкурсу «Професійне визнання» серед провідних фахівців ринку нерухомості України та Національного топ-рейтингу «Краща ріелторська компанія України», що проводяться щорічно. У 2016 р. президентом Спілки обраний генеральний директор ТОВ «ФЕМІДА – СЕРВІС КИЇВ» Віктор Несін. СФНУ відкрита до діалогу та співпраці з людьми та організаціями, які поділяють прагнення працювати цивілізовано.

Вікторія СИДОРОВА

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13