«Комедія помилок» – безпомилково краща на «СвітОгляді»

2019-10-13 06:58

Цього року вже вдруге відбулася поїздка творчого складу Чернігівського облмуздрамтеатру до Сєвєродонецька, що на Луганщині, де з 17 по 24 вересня тривав ІІ всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «СвітОгляд».

У започаткованому минулого року фестивалі, що відбувся за підтримки Міністерства культури України, Українського культурного фонду, Луганської обласної державної адміністрації, цьогоріч узяли участь 10 професійних театральних колективів України.

Приємно відзначити, що Чернігівський академічний облмуздрамтеатр ім. Т. Г. Шевченка знову був запрошений до участі в цьому важливому фестивальному заході, спрямованому на культурно-мистецьку підтримку населення східних регіонів країни. Ні велика відстань, ні труднощі «життя на колесах» не завадили шевченківцям презентувати сєвєродонецьким шанувальникам театрального мистецтва свій широко відомий спектакль «Комедія помилок» Вільяма Шекспіра у постановці художнього керівника театру, заслуженого артиста України Андрія Бакірова.

І цього разу, як і під час попередніх представлень на багатьох престижних фестивальних форумах України та за її межами, вибухово-яскрава сценічна версія шекспірівського твору у виконанні артистів Чернігівського облмуз­драмтеатру справила глибоке враження на глядацьку аудиторію, викликала бурхливий захват і здивування від того, яким сучасним і захопливим може бути відомий твір класика світової драматургії. Натхненна гра акторів та створений ними піднесений настрій надовго запам’ятаються театралам Луганщини, що прийшли ознайомитися з новаційною роботою шевченківців та шаленими оваціями дякували чернігівським майстрам сцени за зустріч з високим мистецтвом.

Вітаємо колектив Чернігівського облмуз­драмтеатру з першими успіхами і творчими здобутками в цьому театральному сезоні, а постановника вистави, заслуженого артиста України Андрія Бакірова, – з перемогою в номінації «Найкраще режисерське рішення» на ІІ всеукраїнському театральному фестивалі «Світ­Огляд».

Щиро бажаємо і надалі зміцнювати авторитет нашого театру в мистецькому просторі, здобуваючи симпатії глядачів на всіх театральних форумах як в Україні, так і далеко за її межами.

Олександр МАЙШЕВ
Фото надано театром

 

Інші новини:


Що віщує Кассандра Молодіжному театрові?

Молодіжний театр розпочав свій 37-й театральний сезон. І ось прем’єра. «Кассандра» за твором Лесі Українки. До речі, авторці цього року 150 літ із дня народження.

2021-09-21 08:27