Стандарти – на сторожі якісної та безпечної продукції Чернігівщини

2019-10-10 09:53

10 жовтня – День працівників стандартизації та метрології. У нашому місті вони, зокрема, працюють на державному підприємстві «Чернігівстандартметрологія».

Це тут – найбільший фонд стандартів в області. Тут повіряють лічильники й видають сертифікати відповідності.

Крім того на підприємстві діє лабораторія, що перевіряє харчову продукцію і продовольчу сировину за показниками якості та безпечності.

Про її роботу й розповів генеральний директор ДП «Чернігівстандартметрологія» Валентин Бакуменко.

– Науково-випробувальна лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини ДП «Чернігівстандартметрологія» проводить мікробіологічні й фізико-хімічні випробування, а також усі види випробувань за показниками безпеки: визначає рівень нітратів та пестицидів, важких металів, радіонуклідів, гормональних препаратів, мікотоксинів.

Лабораторія акредитована на технічну компетентність відповідно до вимог європейського стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 у Національному агентстві з акредитації України – НААУ.

За результатами випробувань видаються протокол та звіт з випробувань, експертний висновок, сертифікат встановленого зразка.

– Чи є якась сезонність у роботі лабораторії?

– Так, зараз до нас звертаються експортери зерна. Адже вимоги до якості цієї продукції – невід’ємна частина контракту купівлі-продажу. Лабораторія ДП «Чернігівстандартметрологія» проводить усі необхідні ро-боти: випробування зерна відповідно до вимог ДСТУ за сталою ціною, незалежно від об’ємів партії продукції, надання експертного висновку.

– А чи може звернутися до харчової лабораторії простий житель Чернігова?

– Звичайно. Наша науково-виробнича лабораторія забезпечена сучасним обладнанням, має висококваліфікований персонал.
Постійним клієнтам ДП «Чернігівстандартметрологія» надаються суттєві знижки.

Запрошуємо до співпраці! Тел. (0462) 691-663.
Вітаю зі святом усіх працівників стандартизації та метрології! Позитивних зрушень, випуску екологічно чистої, якісної й безпечної продукції європейських зразків ми досягнемо разом!

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55