Стандарти – на сторожі якісної та безпечної продукції Чернігівщини

2019-10-10 09:53

10 жовтня – День працівників стандартизації та метрології. У нашому місті вони, зокрема, працюють на державному підприємстві «Чернігівстандартметрологія».

Це тут – найбільший фонд стандартів в області. Тут повіряють лічильники й видають сертифікати відповідності.

Крім того на підприємстві діє лабораторія, що перевіряє харчову продукцію і продовольчу сировину за показниками якості та безпечності.

Про її роботу й розповів генеральний директор ДП «Чернігівстандартметрологія» Валентин Бакуменко.

– Науково-випробувальна лабораторія харчової продукції та продовольчої сировини ДП «Чернігівстандартметрологія» проводить мікробіологічні й фізико-хімічні випробування, а також усі види випробувань за показниками безпеки: визначає рівень нітратів та пестицидів, важких металів, радіонуклідів, гормональних препаратів, мікотоксинів.

Лабораторія акредитована на технічну компетентність відповідно до вимог європейського стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 у Національному агентстві з акредитації України – НААУ.

За результатами випробувань видаються протокол та звіт з випробувань, експертний висновок, сертифікат встановленого зразка.

– Чи є якась сезонність у роботі лабораторії?

– Так, зараз до нас звертаються експортери зерна. Адже вимоги до якості цієї продукції – невід’ємна частина контракту купівлі-продажу. Лабораторія ДП «Чернігівстандартметрологія» проводить усі необхідні ро-боти: випробування зерна відповідно до вимог ДСТУ за сталою ціною, незалежно від об’ємів партії продукції, надання експертного висновку.

– А чи може звернутися до харчової лабораторії простий житель Чернігова?

– Звичайно. Наша науково-виробнича лабораторія забезпечена сучасним обладнанням, має висококваліфікований персонал.
Постійним клієнтам ДП «Чернігівстандартметрологія» надаються суттєві знижки.

Запрошуємо до співпраці! Тел. (0462) 691-663.
Вітаю зі святом усіх працівників стандартизації та метрології! Позитивних зрушень, випуску екологічно чистої, якісної й безпечної продукції європейських зразків ми досягнемо разом!

Інші новини:


«Бо мусить хтось стояти незворушно і не пустити ворога далі...»

Петро Кощей ніколи не боявся армії. І міг би взагалі не служити. Бо вдома в Данівці на Козелеччині залишалися немолоді батьки, в яких він був єдиною пізньою дитиною. Але 2013 року хлопець пішов до армії, був на строковій службі в Білій Церкві. 2014 року не стало батька... А Петро тоді вже був в АТО і служив там на контракті.

2021-10-13 09:03