УКРАЇНЦІ – ПЕРШІ У СВІТІ

2019-06-20 12:33

Збірна України U-20 під керівництвом Олександра Петракова виграла чемпіонат світу з футболу серед юнаків, який відбувся в Польщі.

У фіналі українська збірна переграла Південну Корею – 3:1. На гол з пенальті у виконанні Лі Канг Іна, забитий уже на 5-й хвилині, українці відповіли дублем Супряги (нападник забивав на 34-й і 52-й хвилинах) та голом Цітаішвілі на 89-й.
Таким чином збірна України вперше стала кращою командою світу.

– Ця перемога ще раз довела, що в України є багато молодих талантів, – прокоментував виступ юнацької збірної України воротар чернігівської «Десни» U-21, 19-річний Олексій Тимошенко. – У чемпіонаті Прем’єр-ліги U-21 ми зустрічалися з багатьма збірниками, але, напевно, найбільше запам’ятався Цітаішвілі (динамівець уразив ворота дублюючого складу «Десни» у березневому матчі команд. – Авт.).

А ось у матчі лідерів Еровнулі ліги 2 (другого за силою дивізіону Грузії) команда чернігівського півзахисника Дениса Скепського «Шевардені-1906» у гостях зіграла внічию з тбіліським «Мерані» – 1:1. Сам чернігівець вийшов на поле на 69-й хвилині замість автора забитого голу Тамаза Бабунадзе. Після 15 матчів «Шевардені» займає 2-ге місце в таблиці.
Невдало склалися справи у «Альбасете».

Команда українця Романа Зозулі у півфіналі плей-офф за право виходу в еліту іспанського футболу за результатами двох зустрічей поступилася «Мальорці» – поразка 0:2 в гостях та перемога 1:0 удома. Сам українець провів обидва матчі без замін. Однак тепер команда улюбленця українських фанатів утратила можливість потрапити до іспанської Прімери.