Премії імені Софії Русової та Георгія Вороного – кращим освітянам області

2019-10-10 08:05

Осінній ранок 30 вересня розпочався з приємностей – кращих освітян області нагороджували в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї для обдарованої сільської молоді. Напередодні професійного свята педагогічним працівникам були вручені щорічні обласні премії імені Софії Русової та Георгія Вороного.

Почесну місію виконали голова обласної ради Ігор Вдовенко й в. о. голови обласної державної адміністрації Наталія Романова. Традиційно премією імені Софії Русової нагороджено 20 працівників загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, а також 5 освітян удостоєно премії імені Георгія Вороного. Педагоги стали володарями цих престижних премій за особливі успіхи у здійсненні навчання й виховання підростаючого покоління, впровадження нових технологій, створення підручників, педагогічних програм і засобів навчання, також – за перемогу в конкурсах професійної майстерності, підготовку переможців всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів та іншу педагогічну діяльність. 

Урочистості цього року відбувалися в незвичному форматі. Щойно переступивши поріг закладу, лауреати побачили, що їх зустрічають дівчата-бандуристки, а по обидва боки сходів стоять ліцеїсти, утворюючи живий коридор аж до третього поверху, де також не вщухали звуки оркестру. Хлопці мали честь вручити гостям святкові листівки й оригінальні бутоньєрки – як символ одержаної премії. В актовій залі на додачу до освітянських відзнак педагогічні працівники отримали ще й дипломи та квіти, після чого зайняли місця у професійних колах, яких було передбачено п’ять.

Враженнями поділилася директорка дошкільного навчального закладу №17 «Перлинка» Ніжинської міської ради Світлана Гаврилей, удостоєна премії імені Софії Русової. «Приємні емоції зашкалюють. Варто відзначити, що нагородження цього року було креативним, незвичним та урочистим, навіть елегантним. Мені дуже сподобалося, тому ще довго буду під враженням. Ця премія – заслуга не моя, а всього творчого колективу, 54 родини працювало для одержання цієї нагороди».

Спеціальними відзнаками Міністерства освіти і науки нагороджено також учителів, які працюють за системою концепції Нової української школи.

Аня ІЛЛЕНКО
Фото надала головний спеціаліст відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Світлана ПЕТРИК

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13