«Школа здоров’я» знову відкрила свої двері

2019-09-29 10:16

Цей захід – масштабний медико-соціальний проект, спрямований на просвітницьку діяльність серед пацієнтів. І 24 вересня відбувся черговий осінній cет. Збиралися вже втретє. Заняття проводяться щокварталу, на них опрацьовуються найрізноманітніші теми.

Цього разу слухачам школи розповіли про імунопрофілактику інфекційних хвороб, акцент зробили на шляхах передачі гепатиту й методах, що дозволяють убезпечити себе від страшного захворювання, яке ще називають «тихим убивцею». Широке коло учасників зібрав урок оздоровчих вправ. Багато запитань було від слухачів під час уроку, присвяченого темі сезонного харчування.

Викладачами у школі стали лікарі загальної практики – сімейної медицини Олена Левченко, Олександр Янчук, Олена Суслова та дільничний лікар-терапевт Лілія Висоцька.

Як зазначила завідувачка відділення первинної медичної допомоги населенню Наталія Шиліна, котра очолила захід, такий своєрідний лекторій і практичні завдання дозволяють покращити стан здоров’я та вберегтися від недуги. Про це свідчать позитивні відгуки пацієнтів.

– Робота лікарів спрямована на те, щоби люди стали уважніше ставитися до свого здоров’я. Захворювання легше попередити, ніж лікувати. У «Школі здоров’я» ми особливу увагу приділяємо профілактиці гіпертонічних, передракових недуг та ранньому їх виявленню, цукрового діабету, − прокоментувала фахівець.

Уляна КОВАЛЬЧУК
Фото з Інтернету

Інші новини:


Валерій Куліч: «Чернігівщина має створювати спеціальні території розвитку»

Україна нині переживає дуже напружений час. Попри військові дії на сході країни, ми маємо ще кілька проблем котрі потребують не просто швидких, а й дуже компетентних висновків, а, можливо, й правок. Це реформа децентралізації, котра, практично, добігла кінця

2020-08-07 14:46