Спартакіада для сильних духом

2019-09-29 10:00

Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» проводиться з метою підтримки у потерпілих унаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань цілеспрямованості в подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації в суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до вирішення проблем громадян з обмеженими можливостями.

Фінальні змагання VІІ Всеукраїнської спартакіади відбулися з 18 по 20 вересня 2019 року на базі спортивного комплексу «Юність» (Ужгород) з 6 видів спорту: армспорту, бомбаскету (сидячи, стоячи), гирьового спорту, дартсу (сидячи, стоячи), настільного тенісу, шахів.

Азарт і завзяття здавалося, іноді били через край. Кожен прагнув перемоги для себе та своєї команди. Але відрадно, що по завершенні боротьби нещодавні суперники тиснули один одному руки та ставали друзями. Численні вболівальники, що побували в ці дні в «Юності», стали свідками небувалих емоцій – несамовитої радості звитяг та розпачу втрачених можливостей. Та саме завдяки такому адреналіну і стала привабливою та бажаною для тисяч потерпілих на виробництві участь у спартакіаді. Бо це і є життя! Справжнє, багатогранне та повноцінне.

Під час проведення спартакіади й церемонії її закриття 20 вересня неможливо було залишатися байдужими, дивлячись на учасників і переможців змагань, які, незважаючи на певні вади здоров’я, силою духу боролися за перемогу.

Команду Чернігівської області представили: з армспорту – Володимир Лисенко (Городнянський район) та Сергій Воробей (Сновський район); з гирьового спорту – Микола Журавель (Батурин) та Олександр Масіч (Менський район); з дартсу – Людмила Марукова й Микола Будько (Чернігів); з бомбаскету – Надія Христюк і Микола Ткаченко (Чернігів); з настільного тенісу – Вікторія Сак (Прилуки) та Володимир Осипець (Мена); з шахів – Володимир Гончар (смт Козелець).

Усі вони старанно боролися, а Надія Христюк стала абсолютною чемпіонкою з бомбаскету, здобувши дві золоті медалі. Завдяки її старанням та результативності кидків Миколи Ткаченка отримано командний кубок за друге місце з бомбаскету.

У всіх членів команди була жага до перемоги, і всі вони були сильні духом. Як результат – команда Чернігівщини на спартакіаді посіла сьоме місце.

Володимир НАШИВАНЬКО, начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Інші новини:


Вже третю Олімпійську алею висаджено на Чернігівщині

Продовжуючи нещодавно започатковану традицію на честь відзначення 30-річчя Національного олімпійського комітету України та 20-ї річниці створення відділення НОКу в Чернігівській області, сьогодні у Новгород-Сіверському відбувся черговий спортивно-масовий захід та урочисте висадження третьої Олімпійської алеї.

2021-09-20 11:05