Танцювальний фрістайл просто неба

2019-09-27 13:36

Не встигла відшуміти «Машина времени», як 22 вересня на Алеї Героїв знову було гучно та драйвово, адже відбувся танцювальний батл у стилі хіп-хоп від школи сучасного танцю «Like one» за підтримки міста й Міністерства культури і туризму.

Взяти участь мав право кожний, попередньо зареєструвавшись. Учасників поріднили любов до молодіжної культури, музики та свободи самовираження в якісному фрістайлі, що випробовує вміння імпровізації. Батл тривав у кілька раундів, учасники мали обмеження в часі ‒ 40 секунд, аби показати, на що здатні в поєдинку один на один.

Переможців визначали у двох номінаціях: діти (7-12) і дорослі (старші 13 років). Суддею батлу виступив Назар Марштупа, відомий як Razane ‒ танцівник, котрий устиг підкорити серця багатьох глядачів, перемогти на всеукраїнських змаганнях та представити Україну у світі. Головними критеріями під час судійства він визначив музикальність, техніку й оригінальність учасників. Танцівники повинні були захопити і вразити публіку, швидко пристосовуючи обраний стиль до несподіваної музичної композиції. Приголомшливим став виступ самого Разана з відточеними професійними рухами, який довів, що хіп-хоп ‒ танець самоствердження, впевненості в собі, де немає місця сентиментам.

За підсумками змагань, переможницею в категорії «діти» стала Анна Здор, що виступала під псевдонімом Naan. Вона отримала безкоштовний абонемент у школу танців «Like one». У номінації «дорослі» найсильнішою виявилася Яна Головач – La_moon, яка захопила глядачів своєю усмішкою та відчуттям ритму. Як винагороду Яна здобула право на безкоштовну участь у змаганнях у Києві.

Аня ІЛЛЕНКО
Фото авторки

 

Інші новини:


Хліб може коштувати понад 100 грн у разі запуску ринку землі

Сьогодні в Україні активно зростають ціни на продукти та з’являються імпортні овочі. Проте після запуску ринку землі ситуація може ускладнитись і хліб в Україні коштуватиме 130-150 грн. Про це сказав голова асоціації фермерів Волині Руслан Хомич, інформує Kurkul.com.

2020-12-02 11:38