Екскурсія для дітей від дітей!

2019-09-27 13:17

Ця «загадкова» екскурсія відбулася 22 вересня на Валу. Її проводили саме діти, а підтримували їх усім відомі історики та екскурсоводи (їхні імена й контакти є в Туристично-інформаційному центрі). Катерина Литвин, з ініціативи якої відбувся цей захід, поділилася деталями.

– Наша екскурсія називається «Рівний – рівному». В рамках нашого проєкту у травні ми випустили перших випускників «Творчої майстерні казок». Електронний варіант казок вийшов у середу напередодні Дня міста. Наприкінці вересня чекаємо й на друковані книжки. А готували ілюстрації учні художньої школи. Звісно, всі учасники не були раніше знайомі, тому це виявився цікавий досвід і так званий бумеранг. Бо щоби намалювати ілюстрацію, потрібно було перечитати казки. Умова була одна: казки мають бути про Чернігів та події, що відбуваються в нашому місті. Наприклад, 7 казок, одна з них – на 30 сторінок, – від автора Роми Зими. Хлопцеві лише 11 років, він написав такий собі екшн про Чернігів і здав його рукописом. Ми всією командою прочитали текст і були дуже здивовані, як цей хлопчина любить своє рідне місто. 

Наша команда вирішила познайомити та об’єднати творчих дітлахів. Просто запросити – це дуже банально, на дорослу екскурсію – нуднувато. «Хай вони розкажуть те, що самі почули про наші пам’ятки. У малюків своє світосприйняття. А таким чином ми навчаємо їх любити своє місто. Отже, «від дитини до дитини – про свій Чернігів» – і ми вирощуємо нових «амбасадорів». До речі, амбасадор – це посол свого міста, у нашому випадку – Чернігова! Наші випускники отримали дипломи, в яких сказано, що вони мають право популяризувати наше місто і в Чернігові для туристів, і за його межами.

Дякуємо Катерині Литвин та її суперкоманді за нові проєкти, котрі допомагають зростати ерудованому поколінню!

Вікторія КАЗКОВА
Фото авторки

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21