«Tenors BEL’CANTO» зі Львова та чернігівський оркестр «Філармонія»

2019-09-27 11:30

20 вересня в Чернігові на головній оновленій площі розпочалася святкова концертна програма з нагоди Дня міста. І тими, хто її відкривав, були давні друзі нашого Чернігова – відомий львівський квартет «Tenors BEL’CANTO». Він виступив у тандемі з Академічним симфонічним оркестром «Філармонія» Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, почесного громадянина Чернігова Миколи Сукача.

«Tenors BEL’CANTO» давно відомі в Чернігові, адже заслужені артисти України Роман Антонюк, Василь Понайда, Роман Трохимук і лауреат міжнародних конкурсів Тарас Глова часто приїздять до нас із виступами. А враховуючи, що квартет уже давно «зігрався» з нашим симфонічним оркестром, ті, хто прийшов їх послухати, розраховували на якісне виконання. І очікування глядачів справдилися повною мірою та навіть трошечки більше.

Попри те, що концертна програма розпочиналася ще в робочий час, та незважаючи на прохолодну погоду, на Красній площі зібралося достатньо поціновувачів якісної музики. Хтось розташувався ближче до сцени. Хтось на додачу до естетичного задоволення бавив себе гастрономічно на «фудкорті» біля театру. Та всіх поєднувало одне – насолода від чудових голосів тенорів у поєднанні з бездоганною музикою симфонічного оркестру. Звук неначе огортав і зігрівав усіх, хто був на Красній площі та поблизу неї. Він нівелював навіть таку погодну неприємність, як короткочасний дощ.

У ході виступу «Tenors BEL’CANTO» й симфонічного оркестру «Філармонія» на сцену піднявся чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Він привітав чернігівців зі святом, подякував мешканцям міста за підтримку в його розвитку. Обійшовся без довгих промов, аби глядачі могли більше насолодитися виступом артистів.

На думку автора статті, ті, хто мав можливість і не завітав 20 вересня на Красну площу послухати тенорів зі Львова в супроводі симфонічного оркестру Чернігівського обласного філармонійного центру, дуже багато втратили. Адже у програмі прозвучали такі популярні твори, як романс Неморіно з опери «Любовний напій» Гаетано Доніцетті, «Dein ist mein ganzes Herz» Франца Легара,  «Закоханий солдат» Енріко Канніо, арія містера Ікса з оперети «Принцеса цирку» Імре Кальмана,  пісенька Герцога з «Ріголетто» Джузеппе Верді, «Пам’яті Карузо» Лучіо Далла, «Бесаме мучо» Консуело Веласкес, «Жовта субмарина» «Бітлз». А «вишенькою на торті» стали такі шедеври українського музичного мистецтва:  «Два кольори» Олександра Білаша, «Ой ти дівчино, з горіха зерня» Анатолія Кос-­Анатольського та «Я піду в далекі гори» Володимира Івасюка.

Так розпочалося відкриття програми святкування дня міста в Чернігові. А далі цього вечора, 20 вересня, чернігівці й гості міста мали змогу також насолодитися виступами колективів у фіналі конкурсу «Чернігів the best» і Dj Party на завершення дня.

Дмитро ПАВЛЕНКО
Фото пресцентру Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13