Вони такі, якими їх робимо ми

2019-09-27 10:05

Проєкт «Деснянської правди» ми реалізуємо разом із ветеринарно-стерилізаційним центром «Крок до тварин» (керівниця Тетяна Діденко) та відомою в Чернігові зооволонтеркою, директоркою і власницею ТОВ «ПК «Техресурс» Вікторією Калмиковою, у якої на підприємстві є свій мініпритулок для собак. За час існування цього проєкту ми віддали в добрі руки багато тварин із нелегкою долею. Тому запрошуємо до участі всіх небайдужих людей соціальної та ділової активності, котрі прагнуть допомогти тваринам.

Що саме на вас очікує? Екскурсія ветеренарним центром, розмова із зооволонтерами та фотосесія з тваринами. Світлини, зроблені у стерилізаційному центрі, ми опублікуємо в нашій постійній рубриці в газеті «Деснянська правда».

На фото ми бачимо директорку ТОВ «Сівертекс» Вікторію Лазаренко з собакою, якого звуть Кефір. Пес трохи більший за болонку, молодий та грайливий, добрий і привітний. Він чекає на родину або самотню людину та готовий розділити з вами найкращі моменти життя. Повідомляємо: кастрований, щеплений від сказу, оброблений від паразитів, чипований. Для отримання детальнішої інформації телефонуйте (063) 573-60-20 з 9.00 до 18.00 (крім вихідних), пишіть у вайбер – (073) 088-92-12.

У КП «ВСЦ «Крок до тварин» чекають на вас. Приходьте знайомитися – не пожалкуєте! «Деснянська правда» теж очікує на нових учасників проєкту!

Інші новини:


Максим Ус: наскільки Чернігів зручний для людей з інвалідністю

Громадська організація «Доступно.UA» (яку очолює співведучий «Телебачення Торонто» Дмитро Щебетюк) опублікувала рейтинг доступності «Тостер», в якому за цим показником Чернігів випередив 9 інших міст України (Херсон, Миколаїв, Тернопіль, Кам’янець-Подільський, Івано-Франківськ, Полтаву, Суми, Черкаси та Вінницю)

2020-08-10 10:38