Чернігів і територіальні громади області отримали особливо важливий вантаж – одинадцять тонн плівки з Польщі

2022-07-27 08:27

Вона призначена для тимчасового захисту будівель, що постраждали внаслідок нападу російської орди. Це результат відповіді на офіційне звернення Чернігівської міської ради на початку квітня – відразу після деблокади міста над Десною. Плівка надана польським підприємством ERG Bieruń-Folie. Ідея такої допомоги належить бурмістрові Дембіца Маріушу Шевчику (Mariusz Szewczyk) – разом із урядом гміни. У своєму пості він стверджує: «Дуже радий, що вдалося. Тим більше, що ви добре знаєте, як робилися ці листи зі зверненнями по допомогу. Було важко, але найважливіше, що вантаж дійшов. Закоханий у місто Чернігів».

Безпосередньо пошуком плівки та розв`язанням численних організаційних питань займалася пані Марлена Шайер – Всепольська асоціація податкових консультантів (Marlena Szajer – Ogólnopolska Fundacja Doradców Podatkowych). Саме її енергія та майстерність проєктного менеджера зробили можливим реалізацію первісного задуму – для цього треба було переконати виробника в необхідності безоплатного надання плівки, прорахувати логістику для вантажу, знайти та оформити транспорт і багато чого іншого. Зрештою благодійники скористалися послугами «Укрзалізниці» – вона безоплатно перевозить такого ґатунку вантажі, відповідне звернення надійшло від Чернігівської обласної військової адміністрації. На фінальному етапі дуже допоміг пан Кароль Гадзік (Karol Gajdzik) – він безпосередньо організовував залізничні перевезення, підготував документи та відправлення вагону до Чернігова. В цілому координувала благодійний проєкт фундація “Encora”.

Наша дяка справжнім друзям, які у лиху годину, не шкодуючи власного часу та сил, прийшли на допомогу Чернігову та Чернігівщині.

Окрема вдячність за сприяння та координацію роботи Володимирові Бойку, директорові Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55