Цього року ми вперше, 28 липня, відзначаємо День української державності. Точкою відліку цього свята прийняли рік заснування Києва - столиці Київської Русі-України

2022-07-28 08:25

Тут починалося православ'я, тут взяла початок старослов'янська мова, правонаступницею якої є сучасна українська мова. Тут почалася наша історія та державність.

Переконаний, що наш патріотизм і бажання жити у незалежній суверенній Україні, яка бере свій початок від славетної історії наших дідів та прадідів, обов'язково приведуть нас до перемоги!

З нагоди свята бажаю вам, дорогі земляки, міцного здоров'я, надійного родинного тилу, незламаного духу і мирного неба над головою.

Все буде Україна!

Валерій КУЛІЧ, голова обласного Відділення НОК України у Чернігівській області

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55