"FunnyFеst" дарує радість і надію. Попри все...

2022-06-25 15:20

Хто в Чернігові не знав до війни Event-агенцію"FunnyFеst" – її чудових артистів-аніматорів та дивовижну керівницю Наталію АНИСИМОВУ,  творчу, креативну, сповнену нестандартними ідеями. "FunnyFеst" вміла реалізовувати найзаповітніші мрії людей і наповнювати їхнє життя незабутніми враженнями. Адже створювати свято — це не просто професія. Це покликання й життя. 

Команда молодих, завзятих, наповнених позитивом людей – завжди була бажаним гостем на дитячих святах, днях народження, цікавих заходах міста й області, у різних закладах, зокрема тих, які відвідують діти з особливими потребами. Веселі хлопці та дівчата з "FunnyFеst" стали першими, хто відкривав для мешканців Чернігова вуличну анімацію. 

А коли розпочалася війна, то, як розповіла Наталя Анисимова, їхня агенція з перших днів війни займалася волонтерством. Команда стала сильною і згуртованою. І зараз, коли вже й анімація та свята оживають у Чернігові, "FunnyFеst"  продовжує займатися волонтерством щиро і з любов'ю, не дуже це афішуючи.

- Хто зараз працює у вас в агенції?

— Це вже дорослі хлопці й дівчата. Один із них – Олександр Новопашин – узяв на себе керівництво. До речі, він скоро стане татом. У нашій агенції Сашко – з 2017 року. Прийшов до нас іще студентом. Він – дуже віддана своїй справі людина. Ще хочу відзначити унікальну Еліну Островську. А в Олени Виноградськоїзона відповідальності – наш PR у соцмережах. Крім цього вона також серйозно займається волонтерською роботою. Її бабуся та дідусь жили на Бобровиці, їхній будинок серйозно постраждав під час обстрілів. Роман Марцевий – студент, він переймає досвід у своїх старших товаришів у "FunnyFest", у нього добре все виходить. Анна Павленко – моя помічниця. Всі ці хлопці й дівчата – першооснова нашої агенції.

Напрямок діяльності "FunnyFast" назавжди – дарувати радість та свято дітям і дорослим. Але з самого спочатку у нас дуже сильно була розвиненою йволонтерська діяльність. Я з моїм першим складом в агентстві займалася з дітьми-інвалідами. Це привело мене до моєї громадської діяльності. Були спільні проекти із “Відродженням”, “Голосом батьків” та іншими.

- Куди зараз їздить агенція з волонтерськими виступами?

- На День сім'ї ми виявили ініціативу, і нам дали дозвілвиступити біля Катерининської церкви для всіх бажаючих. Людей було дуже багато. Проводимо свої заходи й на інших майданчиках у Чернігові практично щовихідних. Їздимо до наших підопічних діток із Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2,“Голосу батьків” та центру "Відродження". Робимо для них відеоказки, записуємо різні повчальні історії.

- Розкажіть і про волонтерську роботу.

– Наші хлопці й дівчата – ще й волонтери Спілки самаритян України (Чернігівського об'єднання). Хлопці адресно доставляють гуманітарну допомогу від наших партнерів тим, хто її потребує – інвалідам, вагітним жінкам, мамам із маленькими дітьми, тим, хто залишився без житла й роботи тощо. Під час бойових дій у Чернігові практично всі були задіяні у волонтерському русі. Анна Павленко займалася покинутими тваринами – годувала їх, робила будки та укриття для тваринок. Коли їй довелося виїхати до Івано-Франківська, навіть там вона знайшла покинутого собаку і вже з ним приїхала до Чернігова. ОлександрНовопашин був старшим під'їзду, допомагав пенсіонерам, ходив за продуктами та по воду. Можна сказати, що і він, і його дружина народилися в сорочках, бо якось буквально поряд із ними розірвався снаряд, вони дивом залишилися живими. У Еліни - брат з інвалідністю, на її плечі лягли турботи й про нього, йпро бабусю.

- Зрозуміло, що виступів під час активних бойових дій не було…

- Звичайно, але наші аніматори знімали аудіо- та відеоказки – у них вистачало сили духу. А потім ці казки вони розсилали нашим підопічним дітям, виставляли їхв Instagram. Займалася цим переважно Еліна. Якось, коли потрібно було просто переключитися з важкоїситуації, всі хлопці одягли костюми й пішли містом фотографуватися з людьми, створювати гарний настрій. Ті хлопці й дівчата, які залишилися в агентстві, дуже люблять свою професію. До війни до нас прийшла молодь, котру навчали досвідчені аніматори. Наразі ці заняття відновила Еліна.

- Наталю, ваша робота – це доля чи життєве покликання?

— Це внутрішній стан душі, бажання допомагати і дарувати людям радість, бо тоді світ навколо стає кращим. Коли бачиш, що людина щаслива після виступу, то ти щасливий і сам. І тут на першому місці має стояти саме твій внутрішній стан, любов та радість,а не корисливі мотиви. У нас в агентстві були ті, хто на перше місце ставив заробіток. Вони у нас не затрималися.

Еліна Островська: "Під час війни ми допомагали, як могли. Я поміркувала, що ж я можу. Була  в селі. Але ж не трактором мені кермувати? Це жарт, звісно. Та ж я із дітьми працюю! От і почала знімати відео з тваринами, яких у селі багато і різних. А в Інстаграмі у мене серед підписників мами з дітками, дітвора, з якою я працювала. Тому рубрику назвала "Собака-барабака" – з особливим значком: тільки для дітей. А ще була "Сила слова", де я розповідала цікаві історії про рослини і тварин навколо нас. Озвучування робила смішним голосом. Там були й корисні поради для дітей. Це зацікавило дітлахів і батьків. Відео дивилося багато людей. 

Олександр Новопашин: " Я говорив собі: вигадай щось, ти можеш. Однак, думав, які ігри під час війни? Але наважився. Ми в підвалі грали в шахи, навіть танцювали. А коли в квітні вже все затихло, з Романом та Еліною почали проводити для дітей ігри з ростовими ляльками й казковими персонажами. Це був неймовірний шквал емоцій! Найбільше мені запам’яталася дівчинка 3-4 років, яка сказала, що Крим – це Україна і Слава ЗСУ!

Людмила ПАРХОМЕНКО, Алла ПРИМА

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55