Популярні заходи проти коронавірусу виявилися недостатньо ефективними!

2022-02-15 14:13

Міжнародна група вчених показала, що популярні заходи проти поширення коронавірусу SARS–CoV–2 – соціальне дистанціювання і носіння масок – не є достатньо ефективними, щоб стримати пандемію, хоча дійсно знижують ризик зараження.

Свої висновки дослідники представили в статті, опублікованій в International Journal of Multiphase Flow. Про це повідомляється в прес-релізі на MedicalXpress.

Фахівці розробили поліпшену модель поширення аерозолів у вигляді крапель з інфекцією в повітрі. Нинішні моделі, засновані на вимірах 30–40–х років XX століття, є застарілими і не враховують мікроскопічні частинки. Вони припускають, що важкі краплі швидко осідають, а маленькі переміщаються майже горизонтально, але швидко випаровуються. Однак навіть коли крапля випаровується, залишається аерозольна частинка, здатна утримувати вірус.

Виявилося, що частинки діаметром 10 мікрометрів потрібно 15 хвилин, щоб впасти на землю. В результаті вступити в контакт з вірусом можуть навіть ті люди, які дотримуються правил соціального дистанціювання, наприклад, в ліфті, в якому раніше знаходився заражений. Особливо небезпечними в цьому сенсі є приміщення з високою вологістю і поганою вентиляцією.

Зауважимо, що опромінювачі «UV-BLAZE» – це максимальний захист вашого повітряного простору! Особливо, якщо є проблеми з вентиляцією чи провітрюванням приміщення!

«UV-BLAZE» забезпечують постійне безпечне знезараження повітря закритих приміщень у присутності людей, шляхом опромінення верхньої частини приміщення прямими променями ультрафіолету, що формують направлений потік.

Використовуйте UV-BLAZE! Це – ваш надійний захист!

Для консультацій телефонуйте: +38 (093) 772-92-91
Офіційний сайт: uv-blaze.com

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21