Наталія та Олег Кохани – закохані 33 роки

2022-02-13 13:26

З таким символічним прізвищем – Кохан – інакше й бути не могло. Бо кохання і справді «переслідує» Наталію та Олега. 

По-перше, вони закохані ще зі студентських років, коли навчалися в Ніжинському училищі культури та мистецтв. По-друге, прізвище Кохан стало ніби талісманом кохання. По-третє, подружжя має спільний сімейний бізнес із продажу взуття. І свої магазини назвали дуже правильно – «Кохана пара». А Наталя, усміхаючись, додала, що, по-четверте, кохана пара – це ще й кохана (улюблена) пара взуття, яку точно можна обрати в їхньому магазині. 

Наталія в училищі навчалася на режисера масових заходів, а Олег – на диригента симфонічного оркестру. Вона – вчорашня десятикласниця, він – дорослий, після армії. Коли Наталя побачила Олега, то зрозуміла – це її щастя. Ходила на репетиції, концерти, де він виступав, так і познайомилися. Олег теж одразу захопився красунею та розумницею Наталочкою. І та зустріч стала доленосною – раз і на все життя. Так вирішило Небо, що чернігівка та хлопець із Шостки на Сумщині знайшли одне одного в Ніжині. 

В училищі було багато різних заходів, у яких брали участь студенти – концерти, свята, Дні села... І Наталя з Олегом – завжди поруч. Через рік одружилися, жили в гуртожитку. А потім отримали розподіл до Чернігова в тодішній Палац культури хіміків. Але молоде подружжя там не чекали. Бо почалися «лихі» 90-ті. Тому шукали роботу самостійно. Олег із друзями створили музичний колектив, Наталя займалася організацією свят. А потім народила сина Дмитра. 

У ті часи буйно квітнула ринкова комерція. Люди їздили в Росію, Польщу, продавали свої товари, купували закордонні й торгували ними вдома. Олег теж зайнявся таким бізнесом, тим більше він добре розумівся на ринкових відносинах і трендах. І, що цікаво, вже тоді почав із взуття. 

Мама Наталії знайшла своє щастя в Італії. Вийшла заміж. І донька із зятем їздили да неї в гості. Тоді Наталія та Олег зрозуміли, що торгувати треба красиво. І купили свій перший магазин на Привокзальному ринку, назвавши його «Чотири сезони». 

За 33 роки спільного життя у них народилася і донька Аня. Діти вже дорослі. А Наталя з Олегом ще молоді. У них багато радощів у житті. Олег, талановитий музикант, грає для своєї Наталі на гітарі чи фортепіано... Та навіть звертаються вони одне до одного з великою ніжністю. Наталя чоловіка називає тільки Олежкою, а він її – Аморе міо – Кохання моє. А подарунки й квіти Наталя отримує не тільки на свята, а завжди. Олег любить, щоби його дружина виглядала вишукано й красиво. Запитую, які з подарунків найулюбленіші? А Наталя каже: «Звичайно, діти! Ми їх любимо і пишаємося...» 

Звісно, і в житті, і в бізнесі бувають різні моменти. Тут Олег як чоловік завжди бере ситуацію в свої руки, спокійно та чітко. Від того Наталя почувається впевнено і захищено. Хоча сама вона – дуже активна, недарма очолює Асоціацію жінок-підприємниць ГО «Спілка жінок Чернігівщини». Олег же завжди її надія і опора. Подружжя безмежно довіряє одне одному. І щасливе...

Наталя й Олег багато подорожують. Бували в круїзах, в Америці, Європі, на островах... Але найбільше згадують свою першу подорож. Спочатку вони помандрували до мами в Італію. А звідти – полетіли в місто закоханих Париж. Три дні вони ходили, взявшись за руки, біля Ейфелевої вежі, Тріумфальної арки, Єлисейськими полями... Пили каву та їли круасани. І сяяли від щастя.

У мріях Наталі й Олега – онуки. А ще, – колись потім, відкрити в сонячній Італії, де живе їхня родина, невеличку кав’ярню. І насолоджуватися життям... 

Людмила ПАРХОМЕНКО

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21