Історія кохання Валерія та Інни Зуб

2022-02-13 13:14

Коли Інна прийшла працювати до Чернігівського онкодиспансеру, вона й гадки не мала, що її робота закінчиться… весіллям.

Коло посадових обов’язків, пригадує Інна, було широким, адже вона працювала помічником генерального директора Валерія Зуба. Це не тільки телефонні дзвінки, організація зустрічей і їхнє планування. Це ще й підготовка конференцій, зустріч делегацій, участь у розробці багатьох цікавих проєктів. Все більше часу вони проводили разом, і непомітно Інна стала для свого начальника незамінним і… коханим співробітником. Адже так само непомітно з’явилися почуття, і вони стали відчувати, що потрібні одне одному. 

Одного разу Валерій поїхав на конференцію до Німеччини. Надсилав звідти фото медичного роботизованого обладнання, розповідав про виступи колег. А якось запитав у Інни, чи була вона колись у Мюнхені? Звісно, ні, відповіла вона. Зв’язок на цьому перервався, а увечері вона отримала повідомлення: о 6-й ранку приїде водій, привезе електронний квиток, і ти приїжджаєш до мене в Мюнхен. Мабуть, саме в цю мить, зізнається Інна, вона все й зрозуміла про їхні почуття.   

А Валерій уже думав, як зробити пропозицію руки і серця так, щоб це запам’яталося на все життя – в горах, на морі, в літаку?.. В Україні чи за кордоном?..

У результаті, задіяні були всі варіанти, адже Інна довго йшла до прийняття цього серйозного рішення. Сталося ж усе дуже просто – вдома, без феєрверків, повітряних кульок і мільйона троянд. Зате в помічниках був велетенський рожевий ведмідь. І торт із написом «Виходь за мене». А Валерій суворо сказав, що вона його не скуштує, доки не дасть відповідь. І Інна сказала – «так».

У серпні 2019 року в Інни та Валерія народилася донечка, котру назвали, як і маму – Інна. А її батьки – щасливі й так само дивляться одне на одного закоханими очима. 

Алла ПРИМА

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21