ЗНО-2022: розпочалася реєстрація учасників

2022-02-04 09:27

З 1 лютого стартувала реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Подати заявки абітурієнти можуть до 9 березня.

Як повідомляє Управління освіти і науки Чернігівської ОДА з посиланням на МОН України, кожен зареєстрований учасник може безкоштовно пройти тестування щонайбільше з п‘яти предметів. Можна і більше, але на платній основі. Загалом обрати можна з 13 дисциплін.

Так, щоб додатково скласти одну з іноземних мов (англійську, німецьку, іспанську або французьку) цьогоріч потрібно буде сплатити 789 гривень, за інші предмети – 354 гривні.

Запрошення-перепустки з адресами пунктів проведення тестувань на інформаційних сторінках мають з‘явитися не пізніше 29 квітня.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 23 травня тестуванням з фізики й завершиться 17 червня тестуванням з біології.

Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено до 30 червня на особистих інформаційних сторінках.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21