Що чекає на Україну в рік Тигра

2022-01-31 18:44

Китайці вважають, що народитися в рік Тигра - це щастя та удача. Але найчастіше цей символ несе масштабні світові конфлікти.

Протести народу
Так, у гороскопі України на наступний рік буде один дуже значний сильний аспект – це поєднання транзитного Сатурна з натальним Місяцем України. Оскільки Місяць у натальній карті України стоїть в опозиції до кількох планет, у тому числі тих, хто має відношення до влади, опозиційні настрої народу, закладені в натальній карті, у 2022 році будуть активовані та виявляться на повну силу, йдеться на сайті Подробиці.
Українці відстоюватимуть свої права активніше, ніж це було раніше. Це буде дуже протестний рік. Весь, від початку до кінця. Лише восени протестів трохи менше, ніж зазвичай. Ймовірно, все вирішиться протягом літа, до серпня, а далі – звичайне життя без жодних потрясінь.

Чи буде зміна влади?
У гороскопі України 2022 не відзначений як рік реальних політичних змін. Проте, навіть якщо в країні трапляться якісь кадрові перестановки на найвищому рівні, астрологи наголошують, що це не змінить саму систему.
Проте, за словами астрологів, рейтинг деяких політиків серйозно впаде. Декому доведеться навіть завершити кар'єру.
Українцям не слід розраховувати на особливе полегшення, принаймні на початку 2022 року. Щодо ситуації на Сході України, то й тут не буде кардинальних змін. Ситуація буде все такою ж напруженою.
Щодо відносин із Росією, то відомі астрологи характеризують їх як стабільно погані. Поки що очікувати на позитивні зміни точно не варто.

«Злет» економіки
Водночас, Україні обіцяють результативний та активний у соціально-економічному плані рік. На країну чекає час трансформацій та модернізації. Це гарний період для рішучих дій, кардинальних змін та нововведень.
Астрологи заявляють, що в країну прийдуть інвестиції від іноземних компаній, які принесуть добрий результат. Фінансове становище країни зміцнитиметься за підтримки Європейського Союзу.

Найнебезпечніший час
Найближча зима, лютий зокрема, можливо, і початок березня - дуже поганий період у всіх гороскопах - і в Україні, і в усьому світі. Астрологи зазначають, що саме у першому кварталі 2022 року траплятимуться події, стихійні лиха та несподівані повороти на політичній арені.

А що з коронавірусом?
Астрологи наполягають, що і наступного літнього періоду українцям доведеться продовжити боротьбу з коронавірусом, оскільки він усе ще становитиме значну проблему.
Безперечно, зміни в житті українців відбудуться. Проте, всі ми сподіваємося, що вони принесуть нам лише позитивний результат і мотивацію ставати кращими.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21