Для цілей тероборони виділимо стільки коштів, скільки потребуватиме ситуація

2022-01-31 09:52

Про це під час 16 сесії міської ради заявив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко перед голосуванням депутатів за проект рішення щодо підтримки територіальної оборони.

Він наголосив: при нагальній потребі місто зупинить для забезпечення територіальної оборони будь-які інші програми, аж до соціальних. Сьогодні міською радою приймається рішення для того, щоб це стало технічно можливим. А при необхідності фінансування буде збільшено.

«Звісно, що в питаннях територіальної оборони тягар на бюджет міста Чернігова, міста Сум, міста Житомира ляже значно більший, ніж міст Вінниці, Черкас, Кропивницького – враховуючи їхнє географічне розташування. Хоча також ляже тягар і на ці міста. Я ще раз кажу, що ми починаємо «з воза, а не з кобили» в цьому питанні. Але наші дії визначені нашою сумлінністю та Законами України «Про національний спротив» і «Про територіальну оборону». Ми повинні сприяти; у нас нема там керівної, організуючої функції. На сьогодні є звернення письмові, там розписано на декілька сторінок. Там є першочергові задачі, щодо організації збройових кімнат, є специфічні певні вимоги щодо організації цих кімнат. І там є цілий перелік у т. ч. й будівельних матеріалів, і всього іншого, що нам потрібно забезпечити. Обговорювати, чи це пріоритетно, чи ні – я думаю, не на часі. Будемо підтримувати, де є потреба», — заявив Атрошенко.

Раніше, при обговоренні цього проєкту рішення на засіданні виконкому, Владислав Атрошенко також наголошував на тому, що відсутність прийнятої міської програми не повинна бути стримуючим фактором при необхідності фінансування будь-яких заходів, потрібних для реальної територіальної оборони.

Рішення прийняти 34 голосами «за».

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55