«Офіцер громади» буде ще у 32 громадах Чернігівщини

2022-01-12 09:19

Керівництво Головного управління Нацполіції у Чернігівській області підписало меморандум про співпрацю з 12 громадами Чернігівського району, 8 ТГ — Ніжинського, 7 ТГ — Прилуцького, 3 ТГ — Корюківського та 2 ТГ — Новгород-Сіверського районів. 

Про це повідомляє сектор комунікації поліції Чернігівської області.

Як відзначив начальник ГУНП в Чернігівській області Володимир Нідзельський, незабаром  серед особового складу відкриють конкурс на посади поліцейських офіцерів у визначених ТГ. Далі кожен «офіцер громади» пройде навчання у рамках міжнародної програми та почне працювати у своїй громаді.

«Дякуємо громадам за активну участь і підтримку в реалізації безпекового проєкту «Поліцейський офіцер громади». Це новий формат роботи поліцейських на ввірених їм територіях. Вони постійно перебуватимуть і житимуть у громадах, а отже на собі відчуватимуть і розумітимуть всі проблемні питання, які слід якомога швидше вирішити. Завдяки ефективній співпраці ми підвищимо рівень безпеки та правопорядку у кожному населеному пункті області», — підсумував заступник начальника поліції області Олександр КОМЛИК.

У 2021 р. відповідні меморандуми були підписані з  Парафіївською, Ічнянською та Понорницькою громадами.

ФОТО: mvs.gov.ua

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13