У Чернігові вкрай складна епідеміологічна ситуація – Атрошенко

2022-01-28 14:24

27 січня, на засіданні 16-ї сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко повідомив про те, що в Україні склалася надзвичайно складна епідеміологічна ситуація. 

За офіційними даними, на Ковід-19 протягом доби захворіло більше 30000 людей. Таких цифр, за словами міського голови, ще ніколи не було. Чернігівські загальноосвітні середні школи, включно до вівторка, були переведені на дистанційне навчання у зв’язку з різким зростанням кількості хворих на Ковід-19 вчителів, дітей старших класів і навіть дітей молодших класів. Таке рішення було прийнято на відповідному засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Всім директорам шкіл та педагогічним колективам було доручено з’ясувати кількість здорових і хворих дітей у понеділок, 31 січня. Відповідно до цієї інформації буде визначено чи відновлювати очне навчання молодших класів.  

– Що стосується загальної епідеміологічної ситуації у Чернігові, то зараз вона вкрай складна. І ми очікуємо досить стрімке зростання кількості хворих на Ковід-19. У Києві зараз відбувається велике зростання кількості хворих. У столиці працює багато чернігівців, відповідно ми маємо велику кількість поїздок маршрутом «Київ-Чернігів», що впливає на захворюваність у нашому місті. І це також треба враховувати, – зазначив Владислав Атрошенко.
 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13