Зеленський дав відповідь на петицію про військовий облік жінок

2022-01-25 14:04

Тема військового обліку жінок викликала суспільний резонанс через недостатнє роз’яснення питання, пояснив президент.

Володимир Зеленський закликав міністра оборони Олексія Резнікова скоротити перелік спеціальностей та професій, які зобов’язують жінок стати на військовий облік. Відповідна петиція українців набрала понад 37 тисяч підписів, повідомляється на сайті глави держави у понеділок, 17 січня.

«Розглянувши цю петицію, президент зазначив, що, згідно з Конституцією України, захист суверенітету та територіальної цілісності держави є справою всього українського народу, громадяни мають рівні конституційні права та свободи та рівні перед законом і не може бути привілеїв чи обмежень за ознакою статі», – йдеться у повідомленні.

Водночас Зеленський звернув увагу на те, що тема військового обліку викликала суспільний резонанс через недостатнє роз’яснення питання та надто великий перелік професій і спеціальностей, що потрапили під нововведення. Також президент доручив переглянути адміністративне покарання за несвоєчасну постановку на військовий облік військовозобов’язаних жінок до завершення остаточного врегулювання згаданої процедури.

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13