«Карта трендів: «прокачай» свій бізнес»

2019-09-19 19:56

Делегація Чернігівської ТПП 13 вересня побувала на інтерактивному заході – бізнес-грі «Карта трендів: «прокачай» свій бізнес» у Харківській торгово-промисловій палаті. Отож «тренд чи не тренд – ось у чім питання». Консультанти вирішували, як працюють тренди і як із ними працювати підприємцям та компаніям. Яка їх цінність і як комфортно почуватися у просторі розвитку тренду. Та при всій нестабільності, невизначеності й неоднозначності – бачити бажане майбутнє через призму тренду. 

Загалом, розуміння існуючих трендів досить важливе при бізнес-плануванні. Учасники разом із бізнес-тренером Світланою Насировою розглядали, чому так важливі тренди і якими вони бувають. Як поділяються групи людей чи компанії, об’єднуючись по відношенню до трендів.

Адже розуміння розвитку трендів допомагає мінімізувати витрати й досягти мотивації включення персоналу компанії в роботу. Також під час бізнес-гри ми ознайомилися з трендами 2010-2050 років за допомогою карти трендів відомого футуролога Річарда Ватсона. Особлива ж увага була спрямована на такі напрями трендів, як «суспільство», «технології», «економіка», «робота», «цінності», та визначення ТОП-5 трендів, котрі впливають на бізнес в Україні. У підсумку можна було отримати алгоритм використання карти трендів для своєї компанії, що сприятиме генерації ідей та можливості виходу бізнесу на якісно новий рівень

Організатори заходу: Центри інформаційної підтримки бізнесу Чернігова, Харкова та Краматорська при регіональних ТПП, в рамках ініціативи ЄС #EU4Business за підтримки ЄБРР.

Людмила ПАРХОМЕНКО

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31