Магазини, приватні клініка і дитсадок – у Прилуках розпочинається будівництво сучасного житлового комплексу

2022-01-21 13:51

Прилуки – одне з найдавніших міст України, яке розташоване на півдні Чернігівщини на мальовничих берегах Удаю. І одне з найбільших – воно вважається містом обласного значення. В ньому проживає 5,4% всього наявного населення області, або понад 52550 осіб.
 
Найчисельніша вікова група 15– 64 роки, яка є основним постачальником трудових ресурсів, складає 67,7% населення міста, з них 29,7% – молодь у віці до 35 років. Це – статистичні дані річної давнини. 

Треба думати, за рік цифри мало змінилися. А найбільш значущими є ті, котрі говорять про великий відсоток молоді, яка живе в цьому місті. Головне, на мою думку, зберегти цей потенціал, зробити максимально для того, щоби молодь і люди працездатного віку не виїжджали звідси в пошуках кращої долі. 

Що для цього потрібно? Забезпечити людей роботою, гідними зарплатами і створити якнайкращі умови для проживання – гарну соціальну інфраструктуру і можливість придбати сучасне, якісне, а, головне, доступне житло. 

І, здається, останній пункт уже почав у Прилуках реалізовуватися. Як саме, читайте в інтерв’ю відомого чернігівського забудовника, генерального директора компанії «Еко Комфорт Груп» Ярослава Гіріча та керівника відділу продажів компанії Олександра Панасюка.

– Ярославе, чому компанія «ЕкоКомфорт Груп» звернула увагу саме на Прилуки?

– Прилуки – гарне місто, і ми бачимо в ньому перспективи. Сьогодні там будується мало житла, на ринку немає пропозицій «середній рівень комфорту +». Тому, проаналізувавши попит, ми вирішили збудувати новий житловий комплекс – сучасний, із цікавими комерційними об’єктами. у центрі міста, в одному кварталі від міської ради. Перша черга складатиме 20 тисяч квадратних метрів житла.

– Які перспективи там відкриваються для вашої компанії?

– Думаю, що коли ми збудуємо там наш перший будинок, ринок житла в Прилуках буде розвиватися більш динамічно. Нас цікавить ще й Ніжин, там наразі працює «Укрсівербуд». Можливо, у найближчій перспективі будемо розглядати варіанти будівництва і в Ніжині. Наразі вивчаємо це питання.

– Однією із проблем у Прилуках довгі роки залишається недостатньо розвинена інфраструктура. Чи входить до обов’язків забудовника забезпечення майбутніх мешканців ЖК повноцінною інфраструктурою? Чи це завдання міської влади? 

– Із цього приводу місцева влада нам іде назустріч, ми спільно вирішуємо ці питання. Оскільки у нас досить велика територія будівництва – загалом буде близько 60 тисяч квадратних метрів житла, фактично, мікрорайон, то й питання інфраструктури в цьому комплексі вирішувати  будемо ми. Там планується і приватний дитячий садок, і магазинчики, і паркувальні майданчики. Ведемо перемовини, щоби відкрити навіть невелику приватну клініку. Це буде автономний житловий квартал.

– Олександре, запитання до вас. Якою буде орієнтовна вартість квадратного метра у вашому ЖК у Прилуках?

– Компанія «ЕкоКомфорт груп» уже розпочинає продаж квартир, стартова ціна - 15500 грн. за квадратний м. В основному, це одно- та двокімнатні квартири.

– Наскільки вартість квартир сьогодні відрізнятиметься від вартості на момент завершення будівництва?

– Ми хотіли б спрогнозувати остаточну вартість квадратного метра, але на його кінцеву ціну впливає чимало зовнішніх чинників. Насамперед, нестабільність економіки. Якщо будматеріали подорожчають більше ніж на 10%, то і ціна житла, відповідно, зросте. Тому купувати краще сьогодні

– Які бонуси можете запропонувати своїм клієнтам?

– За кілька днів розпочнеться акція, яка триватиме з 24 січня до 14 лютого. Під час її дії вартість квадратного метра буде 15 000 грн. Ще з приємних моментів - ми можемо запропонувати відстрочку платежу до моменту здачі будинку. І це без відсотків. Важливо й те, що будинок будується в центрі, з вікон відкриваються прекрасні краєвиди, а в кожній квартирі індивідуальне газове опалення. Це зручно, економно і підвищує якість життя.

Алла ПРИМА

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13