Ніна Лемеш зустрілася з  ліцеїстами, котрі бажають жити активно, цілеспрямовано й будувати своє майбутнє сьогодні

2022-01-21 12:26

Проєкт "Сучасний молодіжний простір" крокує Черніговом. Народився він у Чернігівському ліцеї №32. І реалізується з початку нинішнього навчального року. Вчора ліцеїсти знайомилися з Чернігівською обласною радою та зустрілися з першим заступником голови облради Ніною Лемеш.

Візит до обласної ради розпочався із сесійної зали обласного представницького органу Чернігівщини, де відбуваються пленарні засідання. З цією локацією та системою роботи ради ліцеїстів ознайомила заступник керуючого справами виконавчого апарату Олена Зубок.

Зустріч із Ніною Лемеш відбулася в залі засідань президії. І Ніна Лемеш на початку окреслила напрямки діяльності цього дорадчого органу обласної ради, постійних комісій та депутатських фракцій. Перший заступник голови обласної ради розповіла про процедуру прийняття рішень із розв'язання нагальних та проблемних питань життєдіяльності краю і поділилася власними управлінськими методами роботи. 

Спікування з відомими особистостями – одна із складових вищезазначеного проєкту, тож молоді люди особливо прагнули отримати практичні поради, як досягти успіху та поставленої мети від уславленої спортсменки Чернігівщини, котра після завершення спортивної кар'єри постійно демонструє активну громадянську позицію та є першим заступником очільника відділення НОК України в Чернігівській області та першим заступником голови обласної ради.

Ніна Лемеш зупинилася на визначних епізодах своєї спортивної біографії, окремих періодах та етапах кар'єри в органах публічної влади як регіонального рівня, так і всеукраїнського.

Упродовж двогодинного спілкування учасники зустрічі мали нагоду обговорити чимало різнобічних тем, у тому числі й питання вибору майбутньої професії чи сфери діяльності, перед яким старшокласники постануть уже зовсім скоро. Особливо ліцеїстів цікавило, як виховати в собі риси наполегливості, завзяття, не втратити бажання змінювати цей світ на краще й рухатися вперед. А ще їх цікавила користь від участі в учнівському самоврядуванні та можливість використати ці практики в майбутньому. Ніна Лемеш відповіла на всі запитання учасників зустрічі, її поради сприймалися ліцеїстами дуже зацікавлено.

Про журналістські стандарти та особливості роботи у ЗМІ (ліцеїстам була цікава і сфера мас-мадіа) розповіла редактор обласної газети «Деснянська правда» Людмила Пархоменко.

Також учні дізналися про роботу  Відділення Національного олімпійського комітету в Чернігівській області, почули з перших уст, від Ніни Лемеш, про Олімпійські ігри, чергові з яких, зимові, розпочнуться вже на початку лютого.

На завершення Ніна Лемеш висловила сподівання, що сьогоднішня зустріч стане у пригоді ліцеїстам та приверне увагу до Чернігівщини, а згодом – і до роботи на теренах області для її розвитку й поступу вперед. 

ФОТО: Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55