Різдвяний вертеп від вихованців «Дивограю»

2022-01-19 10:08

З нагоди новорічних та різдвяних свят у чернігівському ДНЗ №36 «Дивограй» 13 січня відбувся Різдвяний вертеп «Щедрий вечір, добрий вечір». У закладі завжди з радістю та усмішками маленьких вихованців зустрічають гостей свят. На святковий захід до дитячого садочка завітали заступник голови обласної ради Дмитро Блауш та депутат обласної ради Юлія Заїка.

Вихователі й дошкільнята влаштували прекрасне різдвяне свято, яке супроводжувалося колядками, щедрівками, різноманітними жартами. Кожне слово, що летіло з їхніх вуст, викликало лише захват та аплодисменти. Гарний настрій і позитивні емоції у присутніх викликав театралізований різдвяний вертеп, без якого неможливо уявити свято Різдва Христового.

Після веселого дійства дошкільнята залюбки колядували та щедрували шановним гостям, які в свою чергу дарували подарунки.

А на завершення дітлахи дружно закликали здоров’я, радість і добробут у домівки всіх громад Чернігівщини та України.

Фото Чернігівської обласної ради

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13