Різдвяний парад по-славутицьки

2022-01-18 11:50

Вперше, цього року, в Славутичі відбувся Різдвяний вечірній парад. Подія, яка стала справжнім чарівним подарунком для мешканців усього міста. Участь у святковому параді взяли і підприємці, й комунальники, і представники місцевої влади, і звичайні жителі міста. Під час видовищного заходу до нього долучився майже весь технічний парк Славутича.

За словами Любові Піскунової, співаторки цього проєкту, ідея Різдвяного параду з’явилася під ще час святкування Нового року. 

«Ми хотіли створити враження саме через ілюмінацію і техніку, як в Ірландії. Наші підприємства українські: виробник сільгосптехніки ТОВ «Технолоджі Україна» та пакування овочів ТОВ «Глорі Вег», ми завжди в агросфері. Це трактори, навантажувачі, комбайни, сіялки та інше. Все це завжди викликає великий інтерес», – розповідає вона.

Ініціатори цієї ідеї звернулися за підтримкою до міської влади, підприємців Славутича, комунальників, АРР, ККК, ТБ «Медіадім» і не тільки. І всі радо відгукнулися й за короткий термін, практично, за два дні, організували святковий технопарад, з ілюмінаціями, казковими героями, музичним супроводом і професійною відеозйомкою.

Під час самого дійства до учасників параду долучилася група славутичан на мотоциклах. Уздовж дороги зібралися місцеві жителі, які радо зустрічали учасників заходу. А з вікон будинків виглядали мешканці Славутича, які своїми діями виказували нестримний захват тією подією, що відбувалася в Славутичі.

Потому учасники параду зупинилися в центрі міста. Було багато охочих, аби пофотографуватися біля техніки, яскраво обладнаної святковою ілюмінацією, із новорічно-казковими персонажами – Дідом Морозом, Снігуронькою та Козою – одним із символів Різдва.

До речі, у ролі Діда Мороза був Григорій Ткаченко, депутат Чернігівської обласної ради. Всі разом співали різдвяних пісень – колядок та пригощали присутніх солодощами, як і водиться у Святвечір. Дійство видалося на славу! Різдвяний вечірній парад у Славутичі не залишив нікого байдужим! 

«Наш вечірній парад-2022 передавав вітання і поздоровлення в усі вікна будинків! Ми бачили всіх-всіх! І малих, і дорослих! Це сімейне свято, і вся родина в зборі. Такі емоції від цього, їх просто не передати!», – ділиться своїми враженнями Любов Піскунова.

У майбутньому, тобто уже через рік, ініціатори заходу планують ще яскравіше свято, з залученням великої чисельності 
техніки, творчого персоналу, із організацією театрально-розважальних дійств, розповідає clavutich.cn.ua 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21