Гуманітарний вантаж із Німеччини – обласній дитячій лікарні

2022-01-18 11:42

39 функціональних ліжок, на безоплатній основі наданих спілкою німецько-українського співробітництва «Feine Ukraine» з міста Гамбург, поповнили фонд Чернігівської обласної дитячої лікарні.

Це стало можливим завдяки співпраці влади, громадськості та благодійників, повідомила очільниця чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів «Шанс» Світлана Федорова, яке вже більше семи років співпрацює з німецькою організацією «Файна Україна» («Feine Ukraine») з Гамбурга, допомагаючи людям з інвалідністю та малозабезпеченим і соціально незахищеним категоріям громадян Чернігівщини.

– Наприкінці минулого року до Чернігова надійшов гуманітарний вантаж із близько 200 функціональних ліжок. Цей вантаж був сформований та відправлений командою спілки німецько-української співпраці «Файна Україна» в партнерстві з німецькою організацією самаритян «Arbeiter-Samariter-Bund». Після процедури розмитнення частину функціональних ліжок було передано до Чернігівського геріатричного пансіонату, а решту в обласну дитячу лікарню, – сказала Світлана Федорова та відзначила допомогу першого заступника голови обласної ради Ніни Лемеш.

За словами першого заступника голови обласної ради Ніни Лемеш, направити 39 функціональних ліжок до єдиного в області централізованого дитячого лікувально-оздоровлювального закладу для найменших жителів Придесення була ініціатива депутата обласної ради, генерального директора КНП «Сімейна поліклініка» ЧМР Людмили Овсієнко.

– Фаховий педіатр та депутат з активною позицією завжди переймається питаннями медичного забезпечення дітей, які потребують особливого лікування і підтримки, й не лише із Чернігова, а й районів області, – підкреслила перший заступник голови обласної ради.

Людмила Овсієнко зазначила, що договори про медичне обслуговування, укладені з Національною службою здоров’я України, не передбачають фінансування господарчих витрат, придбання засобів реабілітації, обладнання, меблів, засобів індивідуального догляду хворих, а лікарня для найменших мешканців Чернігівщини потребує найбільших турбот. Оскільки обласна дитяча лікарня – це єдиний заклад в області та Чернігові, який надає стаціонарну допомогу дітям із важкими патологіями та низкою складних захворювань, які потребують інтенсивної терапії, то вкрай необхідно сприяти подальшому розвитку обласного лікувально-оздоровлювального закладу та комфортному перебуванню дітей у ньому.

Відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55