Чернігівського патрульного, спійманого на хабарі, судитимуть ще й за неправду в декларації

2022-01-18 11:35

Чернігівського патрульного, спійманого на хабарі, судитимуть ще й за невнесення до декларації 78 тисяч доларів. Про це повідомляє Суспільне Чернігів з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

За даними слідства, у березні 2021 року 38-річний лейтенант поліції батальйону Управління патрульної поліції в Чернігівській області не вніс до електронної декларації дані про 78 тисяч доларів. Ці кошти у листопаді 2020 року поліцейський позичив власнику одного із фермерських господарств області і тому мав їх задекларувати.

Нині Новозаводський районний суд Чернігова вже розглядає справу стосовно цього патрульного по обвинуваченню його в одержанні хабаря та заподіяння працівнику правоохоронного органу тілесних ушкоджень.

Нагадаємо, 20 травня 2021 року лейтенант поліції разом зі спільником був затриманий за вимагання грошей у мешканців міста за непритягнення їх до відповідальності за керування напідпитку. Затримання відбулося під час чергової передачі грошей, а саме 12 тисяч гривень.

Тодішній керівник управління патрульної поліції в області Андрій Думич сказав, що одного із затриманих поліцейських раніше притягували до дисциплінарного стягнення, а обидва затримані халатно ставилися до служби.

ФОТО: Чернігівська обласна прокуратура
 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13