В Україні можуть запровадити «продуктові чеки» для незаможних верств населення

2022-01-18 08:42

Радник президента з економічних питань Олег Устенко повідомив, що 2022 рік – це рік серйозних інфляційних викликів для всього світу та ціни на сировинну продовольчу групу (зерно, цукор, какао та інше) в Україні можуть зрости на 10% - 20%.

«Враховуючи, що продовольча група в українському споживчому кошику більше ніж вагома – майже 50%, таке збільшення цін може стати серйозним інфляційним шоком», - повідомив він у коментарі агентству «Інтерфакс-Україна».

За словами Устенка, якщо буде такий сценарій, то держава захистить найменш заможних і в Україні може з’явитися аналог американських food stamp (пільгове придбання продуктів) або виплати малозабезпеченим через систему «Дія» за аналогією з «єПідтримкою».
 

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55