Маніпулювали ціною: газівники на Чернігівщині мають повернути бюджетникам майже 200 тисяч

2022-01-17 13:35

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов Ніжинської окружної прокуратури та стягнув з ТОВ «Чернігівгаз збут» майже 200 тисяч гривень, надміру сплачених бобровицькою лікарнею.

Про судове рішення повідомляє Високий Вал із посиланням на речника обласної прокуратури Валерія Литовченка.

За його словами, позов заявили в інтересах держави в особі Північного офісу Держаудитслужби України, Бобровицької міської ради та її КНП «Бобровицька опорна лікарня».

«Підприємство «Чернігівгаз збут» виграло тендер на постачання газу медикам з Бобровиці упродовж опалювального сезону 2020-2021 років. Встановлено, що після того постачальник маніпулював ціною на газ і укладав із ними додаткові угоди. Суд визнав, що газівники порушили вимоги Закону України «Про публічні закупівлі» і збільшили вартість «блакитного палива» на 46%. Через це з місцевого бюджету сплатили зайвих майже 200 тисяч гривень», – розповів Валерій Литовченко.

Він також додав: своїми діями постачальник газу звів нанівець ту економію коштів, на яку сподівалися організатори тендеру. 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21