Нове шкільне меню. Які страви готують чернігівським учням?

2022-01-17 10:52

В Україні завершився перехідний період із впровадження нових стандартів харчування у закладах освіти. З 1 січня Чернігівські школи перейшли на нове меню. Зокрема, у ЗОШ №7 оновили ще й харчоблок. Завідуюча виробництвом Наталія Кравченко каже, завдяки сучасному кухонному обладнанню пра-цювати стало краще і швидше, розповідає Новий Чернігів.

З Нового року дітям готують нові страви. Овочі, злакові та фрукти – більше половини продуктів рослинного походження.

У минулому році в їдальні завершили капітальний ремонт. Яскравий інтер’єр та сучасні меблі радують око школярів, педагогів та весь колектив закладу. Відвідав оновлену їдальню і Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Капітальний ремонт тут зроблено за рахунок коштів міського бюджету та державної субвенції.

Директорка школи Наталія Колотило зазначає, потреба в оновленні їдальні назрівала давно – капітального ремонту тут не було 50 років.

У Чернігівській школі №7 модернізована не лише їдальня. Півтора роки тому тут повністю відремонтували спортивний зал: від зняття штукатурки до уте-плення, розповідає директорка школи. Раніше це було одне з найхолодніших приміщень у школі.

На ремонт спортзалу витрачено близько 5 млн. грн. Проєкт реалізовано у співфінансуванні міського бюджету та державної субвенції. Тут оновлена сте-ля, замінені вікна і підлога зі спеціальним покриттям. Також відновлено душові кабіни та санвузли, відремонтовані роздягальні. Владислав Атрошенко оглянув потужності оновленого спортзалу.

Нове у спортзалі й обладнання. Щити, стінки, бруси, кільця стають в нагоді під час спортивних ігор чи змагань. Діти й молодь мають можливість займа-тися спортом і корисним дозвіллям водночас. І це сприяє їхньому здоровому розвитку, підкреслює міський голова.

У перспективі – подальший ремонт школи, каже Владислав Атрошенко. Тут потрібно буде замінити сигналізацію за вимогами пожежної безпеки та вста-новити нові вікна. Але на все це потрібні чималі кошти. Міська влада шукатиме шляхи підтримки навчальних закладів, адже зацікавлена в їх модернізації.

Фото з Інтернету

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13