Як чернігівці витрачають тисячу Зеленського

2022-01-06 10:04

1000 грн за вакцинацію українці найбільше витрачають на самовдосконалення та розваги. Найчастіше від цього виграють кінотеатри, театри та книгарні, адже, за статистикою, саме цим закладам віддають перевагу, витрачаючи «подаровані» кошти.  Не став винятком і Чернігів.

На своїх сторінках у Фейсбуці чернігівці не втомлюються «постити» світлини з найбільшої книгарні міста – Будинку книги, на яких сфотографовані великі черги і люди з оберемками книг у руках. Хтось навіть написав, що це – обнадійлива ознака.

Як розповіла заступниця директора КП «Будинок книги» Наталія Апанасько, напевно, підрахувати, скільки людей купували товари за «ковідну» тисячу, – неможливо, адже на касі фіксується лише безготівковий розрахунок. Більшість із покупців розраховувалася на касі з телефону, тож можна зробити висновок, що 90% із них платили саме з картки єПідтримка. А ажіотажний попит помітно спустошив полиці магазину.

До речі, якщо омріяної книги не вдалося знайти, її можна замовити на сайті Будинку книги і розплатитися цією карткою єПідтримка безготівково, повідомила Наталія Апанасько. Щоправда, на сайті продаються лише книги і картини за номерами. А ось безпосередньо в магазині можна придбати ще й ігри, іграшки, сувеніри, канцтовари тощо.

Повідомила пані Наталія ще й таку новину – деякі з банків-партнерів, задіяних у програмі єПідтримка, збираються видавати пластикові картки на цю тисячу. Тобто тепер люди, в яких телефон не підтримує функцію безконтактної оплати, також можуть долучитися до програми, отримавши пластик. І надалі вже розраховуватися цією карткою, як і звичайною зарплатною.

У чернігівських театрах теж пристойний ажіотаж за квитками.  За словами заступниці директора Молодіжного театру, глядачі дуже активно витрачають "ковідну" тисячу на вистави. Дехто купує 2-3 квитки. а дехто одразу обирає перелік вистав із репертуару і розраховується на всю суму – 1000 гривень. Наразі вже практично 30 000 тисяч гривень з "ковідних" тисяч додалося на рахунок Молодіжного. Не всі, хто купує квитки, знають, як розрахуватися, тоді їм на допомогу приходить персонал театру.

Збільшилося глядачів і в облмуздрамтеатрі. Як повідомив заступник директора Олександр Майшев, утричі зросла кількість онлайн продажів квитків. Наприклад, на популярну виставу "Ніч перед Різдвом" на 5 січня 60 квитків купили в касі й 367 - онлайн. Звісно частина "онлайнівських" квитків купується через Інтернет, бо так зручніше. Але все ж більше – з тисячі Зеленського.  Так само працівники театру дуже часто допомагають людям технічно налаштувати програму та зробити онлайн-покупку.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21