«WOW home» – колаборація діджитал і комфорту

2021-12-30 07:16

За допомогою цієї інноваційної системи управління мешканці та керуючі будинками зможуть контролювати всі процеси в ньому. Її мета – зробити максимально зручним та прозорим процес колективного управління своїм будинком.

Як усе це працює, розповідає керівниця проєкту Ольга Добрянська.

– Ольго, ви керівник першого у місті WOW-додатку, який робить абсолютно все за його користувача, який полегшує його життя. Це – колаборація діджитал і комфорту. Що таке «WOW home»? Яка його основна концепція?

– «WOW home»– це інноваційна система управління своєю нерухомістю, розроблена для мешканців житлових комплексів, керуючих компаній та постачальників послуг. Це прозора система управління, надійність, якість, безпека, оперативність та широкий спектр послуг. Вам більше не потрібно думати про побутові дрібниці, все це Ви знайдете тут.

– Які опції доступні у програмі «WOW home»?

– Наш додаток охоплює повний спектр житлово-комунальних послуг – від прибирання та облагородження придворової території до обслуговування мереж, отримання та передача показників лічильника , оплата комунальних рахунків, також онлайн диспетчерська служба, голосування, чат дома, обговорення… Людям більше не потрібно збиратися під під’їздом та збирати підписи. Все це буде під рукою. І також Home-Market та Market-Plays.

– Що ви маєте на увазі під такими назвами як Home-Market та Market-Plays?

– Home-Market налічує понад десяток послуг. Таких як переїзд, перепланування, ремонт, послуги дизайнера, можливо, «чоловік на годину», також пошук няні, догляд за домашніми тваринами або рослинами.

– Я так розумію, у цьому додатку можливо все. А яка онлайн-допомога може бути, якщо, наприклад, потрібно комусь терміново викликати швидку допомогу? Чи, наприклад, потрібно прибрати у квартирі, викликати няню, привезти квіти коханій жінці? Як швидко працює онлайн помічник програми?

– Онлайн диспетчерська служба більше розроблена для термінового вирішення побутових питань. Наприклад, аварійні ситуації, або поломка ліфта, перегоріла лампочка, щось трапилося на придворовій території… Це для того, щоби мешканці могли швидко написати та вирішити свою проблему.

– Чи існують якісь програми лояльності для цієї пропозиції?

– Звичайно, ми продумали систему знижок та бонусів. І, можливо, кешбек.

– Безпека понад усе. Ольго, скажіть, додаток «WOW home» наскільки забезпечує безпеку житла?

– Якщо будинком передбачена система безпеки у вигляді камер відеоспостереження, шлагбаум-системи або домофон-системи, то людині просто вирішити всі свої потреби. Він у будь-який час, в онлайн, може подивитися об’єкт по камері, що цікавить його, подивитися вчорашній запис ... Наприклад, пропав собака. І вже не треба буде бігти шукати сусіда, який монтував камеру, просити його поділитися відео. Це можна зробити самому зі свого мобільного телефону.

– Просто якась фантастика. Я так розумію, додаток буде доступним незабаром і для всіх мешканців Чернігова. А що фундаментального для міста він принесе?

– Насамперед, це комфорт для самих мешканців міста. Тому що всі вже давно втомилися від слова ЖЕК і всього, що з цим пов’язано. Усі хочуть мінімізувати свої зустрічі та спілкування з представниками цієї досить застарілої структури. Тому ця пропозиція більше розроблена для того, щоб у наш час, під час диджиталізації, люди могли користуватися цією послугою на місці та вирішувати всі свої побутові питання, не витрачаючи на це свій час, нерви, гроші та гарний настрій.

– Які масштаби має проєкт «WOW home» та його програми?

– На даний момент «WOW home» – ціннісна ексклюзивна пропозиція для компанії «Еко Комфорт груп» та «Бєлін Сіті». Але ми розглядаємо кейс для інших керуючих компаній міста та ОСББ.

– Тобто все буде доступно в телефоні і ніякий локдаун вже нам не страшний. Ми можемо замовити їжу через «WOW home», можемо замовити квіти, прибирання , вирішити всі свої побутові проблеми за допомогою цієї програми. І в мене відразу таке, останнє, запитання: чому треба обирати  «WOW home»?

– Це – комфортно, це – класно, це – в ногу з часом.

Спілкувалася Христина ЛАВРИЩЕВА

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21