Мешканці гуртожитку «Сіверянки» зможуть приватизувати своє житло – надію на це дає рішення арбітражного суду

2021-12-28 15:44

Чернігівці мріють про власне житло, а тому мешканці гуртожитків хочуть якомога скоріше приватизувати свої кімнати. Таке ж бажання і в мешканців гуртожитку колишньої фабрики «Сіверянка». 

На заваді цьому протягом уже десятка років стояли різні причини. Наразі ситуація, здається, почала вирішуватися, повідомив депутат Чернігівської міської ради Андрій Дерзиземля. До нього неодноразово надходили звернення від мешканців будинку, які просили сприяння у цьому питанні.

– Ця історія не нова, тягнеться ще з тих часів, коли «Полікомбанк» подав до суду на «Сіверянку». Не знаю, які в них були взаємні претензії, але заручниками ситуації стали люди, адже доки справу розглядали, майно відчужувати було неможна. При цьому керівники підприємства – Олександр Федорович і Дмитро Олександрович Лавренюки – були не проти піти людям на зустріч, як і представники «Полікомбанку», – розповідає Андрій Дерземля. 

Наразі, повідомив Андрій Дериземля, ситуація в гуртожитку «Сіверянки» може, нарешті, зрушити з місця – є рішення арбітражного керуючого щодо визнання ПАТ ВТФ «Сіверянка» банкрутом. Якщо не буде подано касацію і рішення вступить у законну силу, місто має буде забрати гуртожиток під своє підпорядкування. 

Питання ще мають розглянути на сесії Чернігівської міської ради. А потім мешканці, врешті, зможуть реалізувати своє право на приватизацію житла. 

Алла ПРИМА
Фото з ФБ-сторінки Андрія Дериземлі

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21