День міста Ічні

2019-09-19 10:04

Про нього ми дізналися з перших уст – від голови Ічнянської ОТГ Оксани Юріївни Андріанової

– Свято міста організовувалося в тісній співпраці спеціалістів Ічнянської об’єднаної територіальної громади (міської ради) та Ічнянської райдержадміністрації. Після урочистого відкриття у програмі були турніри з мініфутболу, виступи духового оркестру й барабанщиць із Ніжинського коледжу, виступ дітей із нашої мистецької школи, аматорів будинку культури та самодіяльних колективів наших сільських рад.

Гарно виступив колектив історичного танцю, дітки в костюмах дуже старалися, й було видно, що вони справили враження на глядачів. Також запам’ятався показовий виступ із богатирського багатоборства, на якому виступав і заслужений майстер спорту Олександр Пеканов, – чимало людей з зацікавленістю дивилися цей виступ, особливо аплодувала стронгменові молодь.

В одному парку тривала ігрова програма для дітей, проводилися конкурси. Було море розваг: батути, солодощі, гойдалки, паровозики тощо. В іншому парку тривала урочиста частина для старшого покоління мешканців та гостей міста. Тут розташувався ярмарок харчової промисловості.  Гості свята могли скуштувати різноманітні продукти, починаючи з шашликів та закінчуючи халвою. Була представлена як промислова продукція, так і продовольча. Люди зустрічалися з друзями, відпочивали та розважалися сім’ями, компаніями.

Відбувся в ході свята й турнір з армспорту (армреслінг), у котрому брали участь як молоді, так і більш дорослі мешканці нашого міста й гості. Отримували кубки, пам’ятні вимпели, медалі, а головне – купу задоволення від участі.

Також глядачі з цікавістю дивилися виступи академічного ансамблю Чернігівського філармонійного центру фестивалів та концертних програм «Сіверські клейноди» й ансамблю «Лісапетний батальйон». А на завершення свята була дискотека з живим звуком і світловими ефектами. Її організували силами будинку культури Ічнянської ОТГ: спеціалісти у нас високого рівня, також не так давно ми придбали потужну апаратуру. Раніше нас розважали діджеї з Ніжина або Прилук, а тепер маємо можливість робити все своїми силами. Тож дітвора та молодь розважилися ще й танцями.

Мені особисто сподобалося наше свято. Люди теж гарно відгукуються про День міста. Надалі будемо вдосконалюватися. Ще нас порадувала погода – було не дуже спекотно, тож усі цілий день розважалися досхочу.

Підготував Дмитро ПАВЛЕНКО
Фото від Андрія ГРУДНИЦЬКОГО

Інші новини:


Максим Ус: наскільки Чернігів зручний для людей з інвалідністю

Громадська організація «Доступно.UA» (яку очолює співведучий «Телебачення Торонто» Дмитро Щебетюк) опублікувала рейтинг доступності «Тостер», в якому за цим показником Чернігів випередив 9 інших міст України (Херсон, Миколаїв, Тернопіль, Кам’янець-Подільський, Івано-Франківськ, Полтаву, Суми, Черкаси та Вінницю)

2020-08-10 10:38