«Жінка року-2021» – вітаємо переможниць!

2021-12-28 14:03

«Жінка року» – це конкурс вишуканості, краси, професіоналізму, досягнень, вміння досягати вершин, любові та успішності... А загалом – величі Жінки, котра може все.

Цей міський конкурс проводиться в Чернігові вже 24 роки. За цей час 201 чернігівка стала його лауреаткою в різних номінаціях. Серед них лікарки, вчительки, підприємниці, олімпійські чемпіонки, фінансистки, журналістки, громадські діячки, волонтерки, ветерани Другої світової війни... Всі вони – яскраві особистості, успішні, сильні та активні, приклад для інших у професійному, громадському та особистому житті.

На церемонію нагородження прийшли колеги переможниць, друзі, рідні та близькі. Відкрив захід та привітав жінок року секретар міської ради Олександр Ломако. Він подякував усім організаторам цього свята, зокрема, голові громадської організації «Спілка жінок Чернігова» Олені Пекуровській, управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради, управлінню культури та туризму міської ради.

- Ми вітаємо жінок, поважаємо, підтримуємо. Але ж у кар’єрі та й багатьох сферах жінці треба докладати більше зусиль, щоби досягти вищих щаблів, ніж чоловіки. Своїм прикладом ви мотивуєте молодих дівчат, багато з яких ще навчаються або роблять перші кроки у своїй справі. І доводите, що жінка може досягти всього, що вона хоче і чого бажає, якщо буде працювати і прагнути цього. І сьогодні на цій сцені ми побачимо такі приклади. Вважаю, що кожна жінка – унікальна, неповторна і заслуговує такого звання, - підкреслив він.

Цього року лауреатками конкурсу «Жінка року – 2021» стали: Тетяна ГАЛАНІНА – власниця і директорка салону апаратної косметології «Центр естетики «Шоколад»; Юлія ГРЕБНЄВА – президент ГО «Дякую», депутатка Чернігівської обласної ради; Ольга ДЕЙ – Голова Правління ГО «Голос батьків»; Ольга ЗАЇКА – директорка ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2»; Катерина ЛИТВИН – заступниця начальника управління культури та туризму Чернігівської міської ради; Світлана НІКІТЧЕНКО – завідувачка Чернігівського дошкільного навчального закладу №1, центру психофізичного та інтелектуального розвитку дітей Чернігівської міської ради; Оксана СОКОЦЬКА – засновниця туристичної агенції «Окми тур», власниця магазину «Промінь»; Наталія ШИЛІНА – завідувачка первинної медичної допомоги поліклініки комунального некомерційного підприємства «Чернігівська міська лікарня №2» Чернігівської міської ради.

Фото з сайту Чернігівської міськради

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42