Свято в Білоцерківцях: нехай здійснюються бажання!

2021-12-23 09:03

Білоцерківська школа – невелика, зараз тут навчається 17 дітей. Але живуть усі дружно і весело. Разом навчаються, разом і відпочивають. І радо зустрічають гостей – посмішками, оплесками і гарним настроєм. 

Навчальному закладу є чим пишатися, адже учні отримують тут ґрунтовні знання. Беруть участь в учнівських змаганнях, профільних Олімпіадах. І перемагають, звісно. Їхні успіхі неодноразово відзначали дипломами і грамотами. А школа стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу-рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми «Школа – джерело талантів», посіла 41 місце серед усіх шкіл України. Отримала відповідний сертифікат. І це особливий привід для гордості. 

Учні своїми руками разом із вчителями зробили чудову фотозону і маленький музей старожитностей.

Віра Іванівна Журибеда, завідуюча Білоцерківською філією Новобасанського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів, вчитель української мови і літератури:

– Хочу щиро подякувати від колективу, від батьків, від діток за свято, котре для наших учнів організував «АгроЗем Холдинг», за ту вагу, котру нам приділили. Діти просто у захваті і від аніматорів, і від конкурсів – залюбки брали в них участь, і, звісно, від подарунків. Сільськи дітки на завжди в змозі побувати десь на розважальних заходах, тим більше, під час пандемії. Бажаю розквіту компанії «АгроЗем холдинг», всіляких гараздів усім, але головне – здоров’я. Діти сьогодні загадували бажання – нехай вони обов’язково здійсняться у всіх.

Тамара Лук’яненко, староста Білоцерківського старостинського округу Новобасанської територіальної громади:

– Святий Миколай – чудове свято, якого з нетерпінням чекають не тільки діти, а й дорослі. І от сьогодні воно прийшло і в нашу Білоцерківські школу. Хто з дітей не чекає свята й подарунків? Але сьогодні воно особливе – завдяки групі компаній «АгроЗем Холдинг». Принагідно хочу подякувати за всебічну підтримку її керівникові Сергію Рудьковському та Олександру Шуплику, очільнику аграрного підприємства «Олександрівка-Агро», що входить до «АгроЗем Холдингу». Діти отримали чудові солодкі подарунки, а ще море позитиву, сміху веселощів. Вітаю всіх зі святим Миколаєм, прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами. Бажаю добра, миру, злагоди, успіхів та щастя!

Діма Можейков, шестикласник: 

– Свято сьогодні вийшло дуже гарним. Веселі гості приїхали до нас, а ще кумедні. Зайчик, Білочка та Їжачок чудово веселилися разом із нами, заохочували до танців, цікавих ігор, де ми змагалися й  хотіли перемогти. Було дуже радісно. 

Яна Ярешко, п’ятикласниця:

– Люблю своє село, свою школу та вчителів. Стараюся добре навчатися. І свята люблю. Таке, як сьогодні, особливо цікаве й веселе, з танцями та іграми. Мені найбільше сподобалася гра, де ми збирали гриби. Вони іграшкові, але такі гарні. 


 

 

 

 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13