Видання «Деснянська правда» знову в топі найкращих газет, що висвітлюють діяльність НОК

2021-12-23 08:06

 Комісія Національного олімпійського комітету України «Преса та комунікації»  визначила кращі видання та журналістів Всеукраїнського конкурсу «Україна олімпійська».

"Деснянська правда" – в першій номінації "Найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту)".

Цьогоріч конкурс відбувся вже в 21-й раз. На розгляд експертів були надані 93 роботи з 18 регіонів. Змагалися видання та журналісти в 11-ти номінаціях. І головний наголос у конкурсі був на висвітленні й популяризації олімпійського руху.

Боротьба була серйозною. Ми раді, що наші спортивні публікації показали високий фаховий рівень та зацікавили спочатку наших читатів, а потім – і журі конкурсу. До речі, це вже не перша така перемога "ДП".

Ми вдячні Відділенню НОК України в Чернігівській області за всебічну підтримку. Наша Чернігівщина славиться кращими спортсменами та видатними тренерами, котрі прославляють Україну на міжнародних аренах. Писати про їхні успіхи та перемоги – нам за честь.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21