Свято у Вороньках: новорічні дива – поруч

2021-12-22 09:07

У Вороньках Святий Миколай завітав одразу до двох закладів – дошкільного навчального і Вороньківської школи. Вік у дітей різний, але і малеча, і старшокласники радо брали участь у конкурсах, грали, дивилися виставу аніматорів і кликали Святого Миколая. Який, звісно, прийшов не з пустими руками. 

Абсолютно всі діти, незалежно від віку, отримали з рук казкового дідуся подарунки. Було відзначено пам’ятними сувенірами учасників тематичного конкурсу малюнку, а переможцям вручено призи. 

Юрій Медвідь, заступник директора ТОВ «СВК «Пам'яті декабристів», що входить до групи компаній «АгроЗем Холдинг»:

– Хочу від імені сім’ї Рудьковських, засновників групи компаній «АгроЗем Холдинг», привітати всіх із Святим Миколаєм та Новорічними святами. Бажаю всього найкращого, сім’ям – достатку, розвитку. Як сказав наш отець Мирослав, рука того, хто дає, ніколи не буде порожньою. Те, що робиться підприємством у Вороньках, відоме не тільки в селі, громаді, а у районі, області. Бо це для людей. А сьогоднішнє свято – для дітей. І воно радісне та яскраве. Тому дякую тим, хто брав у ньому участь. А ми раді бути з вороньківцями і в роботі, й під час відпочинку, й допомагати, коли люди того потребують.

Допомога селу «АгроЗем Холдингом» – це дуже важлива справа. А комплексний підхід  та участь у вихованні дітей – то реальні справи для майбутнього. Наразі на часі ремонт шкільного спортзалу. І наше підприємство до цього, звісно, долучиться.

Сергій Іванович Шутий, староста с. Вороньки:

– Враження від свята – просто феєричні! Мені здається, дорослі сьогодні раділи не менше від дітей. Всі вболівали за команди на конкурсах, раділи за переможців, які отримали призи, і, звісно, дякували організаторам і спонсорам. Окрема подяка – Сергію Миколайовичу Рудьковському, який завжди простягає нам руку допомоги.

Хочу привітати всіх із Новорічними і Різдвяними святами. Всім – Божого благословення, ангела-охоронця поруч, здійснення мрій, щастя, а головне – здоров’я та мирного неба над головою!

Отець Мирослав, настоятель Покровського храму в Вороньках:

– Всі ми любимо і знаємо Святого Миколая. Ви, діти, отримали від нього подарунки. А художники, які брали участь у конкурсі, фарби, альбоми, пензлики, олівці, аби творити далі. Переможці мають особливі нагороди. За все це спасибі групі компаній «АгроЗем Холдинг», яка подбала і про свято, і про подарунки, й про веселих аніматорів, які вміють розважити та захопити дітвору. 

– Отче Мирославе, ваша донька Женя зайняла друге місце на конкурсі. Вона намалювала всю свою родину, котра чекає Святого Миколая. Видно, що вона вас дуже любить, а в сім’ї важливі родинні цінності й традиції...

– Це сюрприз для нас із дружиною. Бо малюнки діти малювали у школі. І ми задоволені, що наше  виховання дає свої плоди. А ще я радий, бо в нашому селі діти добре знають, хто такий Святий Миколай. У Покровському храмі на Святого Миколая теж організовується свято для дітей. А з подарунками завжди допомагає «АгроЗем Холдинг». Дуже добре, що всі разом ми поширюємо щирі українські традиції добра, взаємодопомоги, любові до ближнього. 

Анатолій Іванович Бойко, заступник директора Вороньківського закладу ЗССО І-ІІІ ступенів:

– Від імені дирекції та учнів школи хочу висловити глибокі слова подяки керівництву компанії «АгроЗем Холдинг». І за постійну допомогу нашому закладу, і за сьогоднішнє свято, яке відбулося завдяки їхній підтримці. Свято пройшло на найвищому рівні – ми просто в захваті! 

Дарина Гусак і Ангеліна Гусак сяють посмішками – вони брали участь у конкурсі, і хоча не посіли призових місць, радіють подарункам. І запевняють, якщо наступного року такий конкурс знову відбудеться, його не пропустять. Розповідають, що були слухняними дівчатками, тож сподіваються Святий Миколай виконає їхні бажання – обидві дівчинки хочуть 3Д-ручки.
Дарина і Ангеліна вітають всіх із новорічними святами і бажають усім здійснення їхніх бажань.
 

Валентина Петрівна Линник, керівник Вороньківського закладу дошкільної освіти «Берізка»:

– Напередодні дня Святого Миколая хочеться привітати всіх із таким великим святом і подякувати організаторам за цю виставу-свято для наших вихованців. Напевно, багато діточок мріяли зустріти казкового дідуся. Завдячуючи аматорському колективу з Чернігова і «АгроЗем Холдингу» ця їхня мрія здійснилася. Дякую особисто генеральному директору «АгроЗем Холдингу» Сергію Миколайовичу Рудьковському за те, що він завжди підтримує нас, не стоїть осторонь наших проблем, повернутий обличчям до людей. «АгроЗем Холдинг» вітає дітей зі святами, надає спонсорську допомогу нашому закладу. 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13