Успіху й підкорення нових творчих вершин!

2021-12-22 08:56

Талановиті, щирі, захопливі малюнки отримало журі від дітвори Вороньків і Данівки, яка брала участь у конкурсі до Святого Миколая. Спонсором і головним партнером конкурсу була група компаній «АгроЗем Холдинг», вона ж і надала всім учасникам подарунки і захопливі призи.  

Визначитися було непросто, адже кожен юний художник вкладав у свій малюнок трішечки власної душі, теплі побажання, казкові мрії. Тому було вирішено, що в кожному селі буде один переможець. А ще по двоє юних художників поділять між собою друге місце. 

ПЕРЕМОЖЦІ У ВОРОНЬКАХ:

І місце – Дарія Лавріненко, учениця 8 класу Вороньківського ЗЗСО І-ІІІ ст.;
ІІ місце – Євгенія Партатус, учениця 4 класу, і Єлизавета Будюка, учениця 3 класу Вороньківського ЗЗСО І-ІІІ ст.

ПЕРЕМОЖЦІ У ДАНІВЦІ:

І місце – Анастасія Адаменко, учениця 4 класу Данівської ЗЗСО І-ІІІ ст.;
ІІ місце – Вікторія Гітько, учениця 2 класу, і Анна Дуля, учениця 7 класу Данівської ЗЗСО І-ІІІ ст.
А учень 2 класу Ярослав Дуля, за одноголосним рішенням журі, отримав заохочувальний приз глядацьких симпатій. 
Вітаємо!

Юні таланти отримали художні набори, а переможці та призери – чудові нагороди. До речі, за перше місце компанія «АгроЗем Холдинг» презентувала у подарунок смарт-годинник, що викликало захопливі вигуки й шквал аплодисментів у присутніх.

Але й усі без винятку школярі та малюки не залишилися без сюрпризів від Святого Миколая – вони отримали солодкі подарунки.

Творчий конкурс, змагання додають дітям снаги та руху вперед і віри в майбутнє. Бажаємо юним талантам успіху й підкорення нових творчих вершин!
 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13