Гороскоп удачі на 2022 рік: кому пощастить у рік Тигра

2021-12-22 08:14

Чорний Водяний Тигр, який вступає у права у 2022 році, дуже сильний знак. Він непередбачуваний бунтар, упертий і навіть егоїст. Якщо його роздратувати – біди не обминути.

У цілому наступний рік складеться успішно для тих, хто прагне змін. 2022 рік – найбільш вдалий час для кардинальних змін, наприклад, переїзду до іншої країни, зміни роду діяльності, нового етапу в стосунках.

При цьому прихильність Фортуни під час правління Тигра дуже непостійна. Особливо вдалим рік стане для людей цікавих та артистичних, які не бояться ризикувати.

Знаки зодіаку, яким Тигр обіцяє найбільшу удачу.

Овен

Тигр любить наполегливих, розумних та цілеспрямованих людей, а представники знаку відповідають цим характеристикам. Овни - амбітні, незалежні, нетерплячі і мають особливу харизму.

У 2022 році на них чекає безліч яскравих подій та змін у бізнесі, а також у особистому житті.

Представникам знака рекомендується повністю присвятити себе улюбленому заняттю і піклуватися про оточуючих – Тигр це оцінить.

Близнюки

Незважаючи на те, що у 2022 році на Близнюків чекають випробування, удача не відвернеться від них. Тигр обіцяє їм постійне везіння у кар’єрних справах, нові контакти та знайомства.

Представники знака легко вийдуть із заплутаних ситуацій на роботі і можуть сподіватися на визнання та вигідні пропозиції. При цьому важливо не розслаблятися – покровитель року не вітає нерозсудливість у справах.

Близнюки впевнені в собі та надзвичайно привабливі, що, безперечно, оцінять оточуючі. Рік Тигра принесе успіх акторам та всім тим, хто за обов’язком служби виступає на публіці.

Скорпіон

Тигр принесе Скорпіонам фінансовий успіх, безліч вигідних угод, а також враження та гучні успіхи.

У 2022 році їм доведеться багато працювати, але покровитель року прихильний до кар’єристів. Тим, хто прагне підвищення, обов’язково посміхнеться успіх, головне раціонально оцінювати сили.

Під заступництвом Тигра у Скорпіонів з’явиться шанс стати незалежними та взяти власну долю під контроль. Крім того, вони зможуть виправити помилки, отримати новий досвід та зустріти другу половину.

Водолій

У рік Тигра Водоліям доведеться багато працювати, але саме це гарантує їм успіх. Представникам знака рекомендується намічати різні цілі та сміливо рухатися до їхньої реалізації, адже серйозних складнощів не передбачається.

Вони почуваються впевненіше, зможуть значно підвищити добробут та вирішити грошові проблеми минулого.

Щоби не втратити прихильність Тигра, Водоліям необхідно вести активний спосіб життя, позбутися шкідливих звичок і зберігати позитивний настрій.

Чого чекати іншим знакам зодіаку у 2022 році

Тільці можуть сподіватися на активний рік: на них чекає багато знайомств, зустрічей, продуктивного спілкування. Це зарядить енергією та надихне на нові ідеї, мрії та плани.

Бізнес та кар’єра Раків залежатимуть від ухвалених ними рішень. Для досягнення поставленої мети доведеться багато трудитися, але вже наприкінці року Тигр із лишком нагородить за старання.

У рік Тигра на Левів звалиться багато роботи. Щоби справи йшли успішно, важливо приділити час плануванню та сумлінно виконувати обов’язки.

Весь рік Тигр випробовуватиме Дів на міцність, що принесе їм корисний досвід. Представники знака можуть сподіватися на доленосні знайомства та міцні романтичні стосунки. Не відкидається отримання спадщини чи виграшу.

Терезів буде супроводжувати успіх у коханні та стосунках, а от у бізнесі потрібно виявити особливу уважність: існує великий ризик авантюрних угод та сумнівних договорів.

У Стрільців з’явиться шанс покращити житлове питання: вони можуть придбати нерухомість або зробити ремонт на існуючій житлоплощі. Можливий пристрасний роман, який переросте у довгострокові стосунки.

Козерогам вдасться досягти стабільного доходу, хоч і не одразу. На них чекає багато позитивних моментів у роботі та сімейному житті, а будь-які проблеми вирішуватимуться достатньо легко.

Риби досягнуть успіху в особистісному розвитку, сприятливою для них виявиться зміна роду діяльності. У рік Тигра представникам знака випаде шанс успішно реалізувати багато проєктів, а також змінити особисте життя.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21