Науково-практична конференція з міжнародною участю «Впровадження європейських технологій у лікуванні онкохворих. Чернігівська модель»

2019-09-19 09:10

13-14 вересня на базі готелю «Бреч» (Корюківський район) відбулася міжнародна науково-практична конференція «Впровадження європейських технологій  у лікуванні онкохворих. Чернігівська модель», організована Чернігівським медичним центром сучасної онкології під керівництвом в. о. генерального директора закладу, кандидата медичних наук, лікаря-онколога-гінеколога Юрія Шеня.

Надважливий для медичної галузі захід урочисто відкрив народний депутат України, заслужений лікар України, лікар-онколог, член правління асоціації онкологів України Валерій Зуб, який щиро й сердечно вітав учасників, гостей та організаторів науково-практичної конференції. «Вважаю, що це чудова нагода для спеціалістів і науковців із різних країн та областей України не лише обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями, а й ознайомитись із сучасною медичною технікою і технологією», – сказав Валерій Олексійович.

У заході взяли участь в. о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Романова; начальник Управління охорони здоров’я ОДА Петро Гармаш; академік,директор ІЕПЕР ім. Р. Є. Кавецького НАН України Василь Чехун; народні депутати Валерій Дубіль та Анна Романова. Також – лікарі-онкологи з різних областей України; представники Іспанії Мігель Ангель де ла Каса де Хуліан, Швеції – Софі Церберг, Білорусі – Олена Звєрєва, Англії – Дмитре Дмитров. Приємно, що серед учасників конференції були такі відомі компанії, як ТОВ «Біосенс» та «Електа». До речі, шведська компанія «Електа» – виробник лінійного прискорювача, який було введено в експлуатацію 2018 року.

Фахівці із-за кордону відзначили високий рівень надання сучасної медичної допомоги українськими лікарями-онкологами. Підтвердженням таких високих оцінок є те, що Чернігівський онкоцентр у сфері впровадження нових форм у боротьбі з онкологією постійно тримає першість серед вітчизняних онкоцентрів. Сьогодні тут рятують життя хворим, які ще декілька років тому вважалися невиліковними.

На конференції чернігівські онкологи презентували роботу лінійного прискорювача. Цей радіологічний апарат значно покращив якість надання медичної допомоги онкологічним хворим. Також спеціалісти медзакладу мали змогу у своїх доповідях поділитися власним досвідом у сфері нового оперативного втручання та нових протоколів лікування, що проводяться на висококваліфікованому рівні. Науково-практична конференція дала змогу показати міжнародній спільноті онкологів безперервний професійний розвиток Чернігівського медичного  центру сучасної онкології, впровадження тут сучасних технологій і нових форм лікування. «Ми не зупиняємося на досягнутому, постійно вдосконалюємося, професійно розвиваємося, а також плануємо в майбутньому придбати ще один лінійний прискорювач. Це дасть змогу вчасно пролікувати ще більший відсоток онкохворих чернігівців та жителів інших областей України», – сказав Юрій Шень.

Фото й текст надано Чернігівським медичним центром сучасної онкології

Інші новини:


Найдорожчий стартап України коштує $13 млрд. Як тепер оцінюються статки засновників Grammarly

Перший український єдинорог Grammarly отримав $200 млн від британських та американських інвесторів на розробку сервісу, який допомагає писати без помилок.

2021-12-02 09:03