У Чернігові в міському парку культури і відпочинку з’явиться сноупарк

2021-12-17 13:59

У Чернігові до Нового року з’явиться сноупарк. Майданчик для зимових і літніх видів спорту встановлять у міському парку культури і відпочинку. Він коштуватиме 322 тисячі гривень, розповідає Суспільне Чернігів.

Тендер на його будівництво на майданчику «Prozorro» оголосило управління житлово-комунального господарства міської ради. Це один із проектів «Бюджету участі», який переміг у 2020 році, набравши 805 голосів.

Сноубордист Олександр Моісєєв розповідає, раніше вони каталися на схилах у Ялівщині, біля Катерининської церкви і на Болдиній горі.

Олександр Моісєєв: «Пам’ятаю, було багато бажаючих кататися, але не було, де. Ми самі щось видумували у лісі, і самі споруджували якісь трампліни. Все своїми силами і руками. За ці десять років багато людей поїхали у Буковель, туди, де є інфраструктура. Поїхали в інші міста, у Київ, а деякі зовсім перестали цим займатися, тому що немає де кататися».
Цієї зими змагання серед сноубордистів планують провести у сноупарку, розповідає сноубордист Денис Сірий.

«Сноумайданчик – це абсолютно щось нове, і, тим паче, такого немає в інших містах. Тому Чернігів може стати ексклюзивним. Хотілося більш професійного розвитку, бо спорт відносно молодий. Не потрібен надвеликий розгін, надвеликі гірки. Достатньо встановити невеликий розгін і використовувати те, що в Горсаду є такий невеликий нахил».

Сноупарк можна буде використовувати і влітку, каже автор ідеї Віталій Гулін.

«У нас буде неверпласт, це так називається покриття. Тому кататися там можна буде протягом всього року. На тих самих сноубордах і лижах можна кататися цілий рік. Розкладати покриття і ковзати, як на справжньому снігу».

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13