Вугілля на Чернігівській ТЕЦ з’явиться не раніше січня

2021-12-16 10:39

Поставки вугілля на Чернігівську ТЕЦ очікуються не раніше січня 2022 року, нині підприємство працює на природному газі. Про це на розширеній нараді у міській раді повідомив заступник міського голови Чернігова Віктор Геращенко, розповідає Суспільне Чернігів.

З його слів, використання природного газу на вартості тепла для споживачів не позначиться. Однак, як сказав Геращенко, це призведе до збитків для підприємства, десь близько 150 мільйонів гривень на місяць.

«Використовується газ другої категорії, ринкова ціна якого станом на грудень складає майже 30 гривень за кубометр».

Як пояснив посадовець, відповідно до договору, є обсяг один по 7428 гривень, обсяг два — це ринкова ціна, та бюджетний газ 16,6 тисяч гривень за тисячу кубів.

«Давайте напишемо звернення до Кабміну, щоб вони врахували цю ситуацію, та зробили перерахунки газу по першому обсягу (по 7400, — ред.), без всяких коефіцієнтів та наслідків... Я не хотів би на порожньому місці ге-нерувати збитки для міста...В цілому при переході ТЕЦ на газ, у нас нема ризиків щодо проходження опалювального сезону. В канун Нового року можна заспокоїти чернігівців, що в оселях буде тепло. В цілому ситуація більш-менш нормальна», — сказав міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Фото з Інтернету 
 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21