У Яблунівській громаді запрацювала поліцейська станція

2021-12-14 09:47

1 грудня начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області відкрив поліцейську станцію в центрі Яблунівської ТГ, що в Прилуцькому районі. 

Про це повідомили на сторінці громади в соцмережі.

Громада доклала зусиль, щоб забезпечити поліцейського громади усім необхідним для комфортної роботи: придбали меблі та оргтехніку.

«Поліцейська станція у громаді — це якісно новий рівень поліцейських послуг та безпеки. Мешканці громади зможуть у зручний для них час звернутися до поліцейського для розв’язання конкретної проблеми чи отримання консультації або поради.

Поліцейський у режимі 24/7 житиме в громаді, контролюватиме правопорядок на ввіреній території та швидко реагуватиме на зміни в оперативній обстановці», — зазначив начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський.

Фото з ФБ-сторінки Поліції чернігівської області

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55